"Rolnik szuka żony" znów "podpadł" widzom? Krytyczne komentarze po przesunięciu emisji nowego odcinka

"Rolnik szuka żony" to program uwielbiany przez Polaków. Nic więc dziwnego, że każdorazowa przerwa w regularnej emisji jest szeroko komentowana w sieci. Nie inaczej było tym razem - w mediach społecznościowych pojawiła się krytyka.

Kiedy nowy odcinek „Rolnik szuka żony”? Przerwa w emisji

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Nowy sezon programu: „Rolnik szuka żony” dopiero co się zaczął, a już wzbudza sporo emocji! Wszystko za sprawą dość nieregularnej emisji show, która mocno daje się we znaki odbiorcom. Przypomnijmy: pierwszy odcinek 9. serii „RszŻ” widzowie mogli zobaczyć w niedzielę 18 września, chociaż wcześniej produkcja zapowiadała start edycji na początek miesiąca. Wszystkiemu „winne” były Mistrzostwa Świata w siatkówce: sportowe rozgrywki „zajęły miejsce” zarezerwowane właśnie dla „Rolnika…”. Wprawdzie projekt z Martą Manowską w roli prowadzącej finalnie ujrzał światło dzienne tydzień temu, to odbiorcy znów muszą czekać na nowy odcinek! Emisja 2. epizodu została bowiem przesunięta na niedzielę 2 października, a wczoraj odbiorcy, którzy włączyli wieczorem TVP 1, mogli zobaczyć mecz Polska-Walia. Jeszcze przed piłkarskim spotkaniem na profilach programu: „Rolnik szuka żony” pojawiły się fotografie przypominające o zmianie w programie TV. Na ujęciach dwójka uczestników trwającej edycji – Michał oraz Tomasz – pozowali z biało-czerwonymi szalikami, tym samym zachęcając do kibicowania.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych wiadomości o przesunięciu premiery „Rolnika…”, tak i tym razem w sekcji komentarzy zrobiło się gorąco! Spora grupa fanów programu po raz kolejny dała upust swoim emocjom, przyznając, że czuje ogromny zawód postępowaniem nadawcy.

Internauci komentują brak nowego odcinka „Rolnka…” w TV?

Spora grupa widzów śledzących nowy sezon „RszŻ” nie kryła irytacji wynikającej z braku nowego odcinka w niedzielę. Niektórzy postawili sprawę jasno – ich zdaniem mecz powinien być emitowany na kanałach sportowych, „zostawiając przestrzeń” innym produkcjom, bądź też mógłby być nadawany o innej godzinie:

Kanały tematyczne takie jak TVP Sport powinny służyć do transmisji meczu. Nie każdy jest fanem polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

Ciekawi mnie, dlaczego zawsze "Rolnik..." musi ucierpieć, jeżeli jest jakaś koszykówka/ siatkówka/ cokolwiek? Czy nie można tego programu wyemitować o innej godzinie? Albo na drugim programie?

W takim tempie to „Rolnikiem” zamkniemy wiosenną ramówkę.

To już jest wkurzające... Nie każdy jest zainteresowany meczem.

Puśćcie rolnika o innej godzinie i po sprawie.

Kiedy więc będzie można obejrzeć 2. odcinek programu: „Rolnik szuka żony”? Według programu telewizyjnego nowy epizod będzie dostępny dla publiczności już w najbliższą niedzielę – 2 października – o godz. 21:15 w TVP 1.

„Rolnik szuka żony 9” – uczestnicy

Co się wydarzy w kolejnej odsłonie „RszŻ 9”? Tym razem rolnicy i rolniczki będą mogli stanąć „oko w oko” z osobami, które wysłały do nich listy. Kogo wybiorą do kolejnego etapu?
W 9. sezonie programu: „Rolnik szuka żony” udział bierze pięcioro bohaterów – są to:

  • Klaudia,
  • Tomasz,
  • Tomasz R.,
  • Michał,
  • Mateusz.

Już sam moment czytania nadesłanej korespondencji były dla uczestników pełen emocji. Szeroko komentowany był list 23-latki, która w momencie pisania wiadomości (program był nagrywany wiosną i latem), była w ciąży. Klaudia zgłosiła się do najstarszego bohatera tej edycji: 41-letniego Tomasza R.

Jakie będą wybory rolników i rolniczki? Tego widzowie dowiedzą się już za kilka dni! Śledzicie nowy sezon „RszŻ”?

Produkcja "RszŻ" wspomina zmarłego uczestnika programu. Nowy sezon rozpoczął się w wyjątkowy sposób [WIDEO]
Nowy sezon programu: "Rolnik szuka żony" rozpoczął się inaczej niż poprzednie. Pierwszy odcinek 9. serii otworzył materiał poświęcony zmarłemu uczestnikowi show - Krzysztofowi. Jak pożegnała...

„Rolnik szuka żony” znów „podpadł” widzom? Krytyczne komentarze po przesunięciu emisji nowego odcinka

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze