Romanse dzikich zwierząt zarejestrowała ukryta kamera. "Ale to jest słodkie!" [WIDEO]

Fotopułapki to doskonałe narzędzia do poznawania zwierząt. Dzięki ukrytym kamerom możemy zobaczyć to, co w czasie osobistej obserwacji byłoby niemożliwe. Ostatnio w sieci opublikowano niezwykłe nagranie z samicami i samcem sarny w rolach głównych. Przyszedł czas na wiosenne amory?

Wiosenne amory w lesie

Na instagramowym profilu "Zwierzę w kamerze" regularnie pojawiają się materiały z rozmaitych fotopułapek. Autorzy publikacji niejednokrotnie okraszają jej zabawnymi opisami. Ostatnio udostępniono tam nagranie, na którym możemy zobaczyć zaloty saren. Kozioł "czaruje" kozy, które sprawiają wrażenie wyjątkowo nieśmiałych. Po chwili one próbują się zbliżyć do samca... Czy coś z tego będzie? Trzeba przyznać, że ich "podchody" z naszej perspektywy wyglądają niezwykle uroczo i zabawnie. Dowodem na to mogą być reakcje internautów, które pojawiły się pod publikacją.

Romantyczne podchody saren

Sarny to zwierzęta dość często widywane na polskich polach czy łąkach, gdzie szukają pożywienia. Kto z nas nie widział ich w czasie jazdy autostradą czy spaceru poza terenem zabudowanym? Żyją obok nas, jednak niezwykle rzadko możemy zobaczyć z bliska ich zaloty. Film, na którym uchwycono romantyczne podchody saren, rozczulił użytkowników Instagrama. Pod materiałem znajdziemy wiele serduszek i pozytywnych komentarzy: 

Ale to jest słodkie!!

No cóż…Wiosna

Słodziaki

- komentują internauci.

Nagranie z... łaciatą sarną trafiło do sieci! "Natura potrafi zaskoczyć" [WIDEO]
Natura kryje przed nami jeszcze wiele tajemnic. Widzieliście kiedyś łaciatą sarnę? Nagranie z przedstawicielem tego gatunku, który może pochwalić się zaskakującym umaszczeniem opublikowano na...

Biała sarna w Nadleśnictwie Giżycko! "Wygląda jak patronus Snape'a" - piszą internauci
W polskich lasach zaobserwowano niezwykle rzadki okaz. Jeden z leśniczych Nadleśnictwa Giżycko dostrzegł między drzewami sarnę albinoskę! Biały przedstawiciel tego gatunku rodzi się raz na kilka lat, a samo odnalezienie takiego zwierzęcia to...

Borsucze zaloty tuż przed obiektywem fotopułapki. Takie nagranie to rzadkość! [WIDEO]
Ukryta w lesie fotopułapka zarejestrowała borsucze amory. Taki materiał to prawdziwa rzadkość! Nagranie, na którym możemy zobaczyć zaloty tych wyjątkowych ssaków, zaskoczyło wielu internautów.

Oceń ten artykuł 0 0