Rowerzysta jechał pod prąd i wyzywał kierowcę: "Człowiek morderca". Internauci oburzeni! [WIDEO]

W sieci regularnie zamieszczane są nagrania z polskich dróg. Kamery samochodowe rejestrują nie tylko kolizje czy wypadki. Wśród publikacji często pojawiają się też ujęcia z niebezpiecznych incydentów. Ostatnio do nieprzyjemnej sytuacji doszło między rowerzystą i kierowcą samochodu osobowego.

Rowerzysta kontra kierowca

Brawura, brak wyobraźni, chwila nieuwagi, niepotrzebne nerwy, niestosowanie się do przepisów - powodów wypadków jest mnóstwo i można wymieniać je niemal bez końca. Na szczęście w sieci często publikowane są nagrania, które mogą być przestrogą dla innych uczestników ruchu. Ostatnio na popularnym kanale na YouTube udostępniono materiał z kamery samochodowej, który wzburzył wielu widzów. 

Kierowca jadnący drogą Napachanie - Sady w województwie wielkopolskim uczestniczył w absurdalnej sytuacji. W czasie sobotniej podróży trafił na rowerzystę, który jechał jego pasem pod prąd. Co więcej, mężczyzna poruszający się jednośladem podjechał do auta i zaczął wyzywać autora nagrania. W tym samym czasie obok prawidłowo przejechała para innych rowerzystów...

Rowerzysta jechał drogą pod prąd. Twierdził, że porusza się poboczem

Internauci skrytykowali zachowanie rowerzysty. Zarówno to, jak jechał i to, w jaki sposób zwracał się do kierowcy samochodu.

Rowerzysta był przekonany, że fragment jezdni o ciemniejszym kolorze jest drogą rowerową. Tylko, że tam nie ma drogi rowerowej i w razie wypadku wina prawdopodobnie byłaby jego.

To jest ten rodzaj typa, co na autostradzie jeździ pod prąd i przekonany, że on dobrze jedzie

Niesamowite i jeszcze gość ma pretensje

Szacun za opanowanie przez autora ;)

Jakoś dwóch następnych rowerzystów potrafiło jechać prawidłowo...

Trzeba mieć niezły mózg, aby jechać pod prąd i jeszcze nazwać pas ruchu poboczem. Niezłe to pobocze XD

Wow! Dobrze znam ten kawałek drogi, po jednej stronie fajny asfalt, po drugiej non stop dziury, nierówności i pęknięcia. Jak jadę tamtędy na rowerze to też korzystam z tego asfaltu ale zawsze zwracam uwagę co się dzieje dookoła i zjeżdżam na swój pas ruchu jak tylko zobaczę gdzieś auto w oddali. Chłop odklejony od rzeczywistości.

Na rolkach po jezdni i po zmroku hulajnogą bez oświetlenia... "Jak się ma kartę rowerową, to tak można" [WIDEO]
W sieci opublikowano nagranie z kamery samochodowej, które wywołało wśród internautów skrajne emocje. Widzowie krytykowali zachowanie wszystkich. Zarówno kobiety na rolkach, nastolatka na hulajnodze, jak i kierowcy samochodu. Ich zdaniem żaden z...

Tej kraksy można było uniknąć? "Strasznie głupi wypadek" [WIDEO]
Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu w Szczecinie. Wszystko nagrała kamera samochodowa. Na szczęście tym razem wszyscy uczestnicy wypadku przeżyli. Internauci są zdumieni nierozsądnym zachowaniem jednego z kierowców:...

Oceń ten artykuł 0 0