Roxie Węgiel i Kevin Mglej całują się na nowym zdjęciu. "Ale słodziaki" [FOTO]

Roxie Węgiel podzieliła się na Instagramie romantycznym kadrem z narzeczonym, Kevinem Mglejem. "Jesteście najpiękniejszą parą" - komentują użytkownicy sieci.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej, fot. Pawel Wodzynski/East News
Roxie Węgiel i Kevin Mglej, fot. Pawel Wodzynski/East News

19-letnia Roxie Węgiel od dłuższego czasu spotyka się z autorem tekstów, Kevinem Mglejem. Dokładnie rok temu para poinformowała publicznie o zaręczynach. Nie trzeba było czekać długo, by zwyciężczyni Eurowizji Junior zaczęła mówić o przygotowaniach do ślubu. Ten odbędzie się na pewno w tym roku, ale do sieci wciąż nie trafiły żadne oficjalne informacje na ten temat.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie?

Kilka tygodni temu pojawiły się plotki, jakoby Roxie Węgiel i Kevin Mglej stanęli już na ślubnym kobiercu. Powodem tych sensacyjnych doniesień jest wpis, jakiego dokonano 29 marca w danych firmy Roksany w CEiDG. U piosenkarki pojawiło się wówczas dwuczłonowe nazwisko – Węgiel-Mglej – które w oczywisty sposób sugeruje, że para może być już po ślubie, przynajmniej tym cywilnym.

Roxie Węgiel całuje się z Kevinem Mglejem

Roxie Węgiel chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swoim narzeczonym. Ostatnio na jej profilu, który obserwuje już ponad półtora miliona osób, pojawił się kolejny romantyczny kadr z Kevinem. Młoda piosenkarka całuje się na nim z partnerem i jednocześnie przyjmuje od niego bukiet.

W komentarzach internauci mocno się podzielili. Podczas gdy jedni wyrażali swój zachwyt, tak drudzy krytykowali – zresztą nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz – miłosną decyzję Roxie.

Jesteście najpiękniejszą parą

Ta miłość "ojca do córki". Tylko pozazdrościć

Ale słodziaki

On nie pasuje do ciebie, ale szanuję twoje uczucie

– czytamy.

Oceń ten artykuł 0 2