Roxie Węgiel na tle gór pozuje w białej sukni. Kevin Mglej komentuje [FOTO]

Na Instagramie Roksany Węgiel pojawiło się zdjęcie, na którym zapozowała w białej sukni na tle majestatycznych gór. Kadr zwrócił uwagę jej narzeczonego, Kevina Mgleja. Skomentował post w wymowny sposób.

Roksana Węgiel się zaręczyła

Roksana Węgiel pod koniec maja podzieliła się z obserwującymi radosną nowiną. Wyznała, że kilka miesięcy wcześniej przyjęła oświadczyny Kevina Mgleja. Rozanielona artystka pokazała nawet pierścionek zaręczynowy i rozmyślała na temat miłości:

Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"!
Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko.
Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe... Dziękuję, że jesteś

Już wtedy zakochani otrzymali od internautów mnóstwo gratulacji. Od tamtej pory regularnie zamieszczają na Instagramie wspólne zdjęcia ze ścianek czy wyjazdów.

Roksana Węgiel w białej sukni

Roksana Węgiel zaskoczyła fanów pięknym kadrem na tle gór. Zapozowała w Zakopanem w  długiej, białej sukni. To zwróciło uwagę Kevina Mgleja, który przy okazji wspomniał o występie wokalistki:

Dzisiejszy Twój występ… do tej pory mam gęsia skórkę

Inni internauci również postanowili pozostawić po sobie ślad w postaci komentarza. Skomplementowali wygląd Roksany i porównali ją do anioła!

W tym stroju przypominasz dosłownie anioła
Przepiękna
Cudowna
Jesteś prześliczna
Wyglądasz jak anioł

Małgorzata Socha pokazała syna. Internauci przecierają oczy! "Jak dwie krople wody"
Małgorzata Socha dodała na Instagram nowe zdjęcia, na których znalazł się też jej syn. Jak wygląda Stanisław? Dla wielu komentujących to istna kopia aktorki!

Oceń ten artykuł 0 0