Roxie Węgiel po raz pierwszy z ukochanym na salonach. Kusa sukienka gwiazdy sporo odsłoniła [FOTO]

Roksana Węgiel pojawiła się ze swoim chłopakiem na evencie z okazji urodzin jednego z kolorowych magazynów. Na swoje pierwsze oficjalne wyjście z Kevinem Mglejem postawiła na czarną, dopasowaną kreację. Wzrok przykuwały wycięcia.

Roksana Węgiel jest z Kevinem Mglejem

Ostatnie tygodnie w życiu Roksany Węgiel są niezwykle intensywne. Od początku roku promowała swój nowy album „13+5”, łącząc to z przygotowaniami do matury. W końcu w maju przystąpiła do egzaminów i – jak zdążyła zdradzić – poradziła sobie całkiem nieźle. We wszystkim Roksanę wspiera jej chłopak Kevin Mglej. 18-latka potwierdziła związek z 26-latkiem w styczniu, przy okazji premiery teledysku „Ciche szepty”. Choć wcześniej trzymali swoją relację w tajemnicy, dziś już nie kryją łączącego ich uczucia.

Roksana Węgiel debiutuje z chłopakiem

Zwyciężczyni „The Voice Kids” i Eurowizji Junior niedługo po przystąpieniu do ustnej matury z języka polskiego wybrała się na jedną z branżowych imprez. W czwartek Węgiel pojawiła się razem ze swoim ukochanym na wydarzeniu z okazji 14. urodzin magazynu K MAG. To jej pierwsze publiczne wyjście z Kevinem, z którym związana jest od ubiegłego roku.

Roxie na czwartkowym evencie pojawiła się ubrana od stóp do głów w czerń, z fryzurą na „mokrą Włoszkę”. Efektowna kreacja, która włożyła 18-latka, przykuwała uwagę wycięciami na dekolcie i w okolicach talii oraz wysokim rozcięciem odsłaniającym nogę. Węgiel stylizację uzupełniła czarnymi szpilkami, klasyczną torebką i złotą biżuterią. Jej chłopak postawił zaś na sportową elegancję. Garnitur z dwurzędową marynarką, pod którą włożył prosty t-shirt, skompletował z białymi trampkami.

Roxie Węgiel po raz pierwszy z ukochanym na salonach. Kusa sukienka gwiazdy sporo odsłoniła [FOTO]

fot. AKPA

Oceń ten artykuł 2 13

Ogólna ocena Roxie Węgiel po raz pierwszy z ukochanym na salonach. Kusa sukienka gwiazdy sporo odsłoniła [FOTO] to: 13% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.