Roxie Węgiel prezentuje opaleniznę w bikini. 18-latka spędza urlop z narzeczonym i jego synkiem [FOTO]

18-letnia Roksana Węgiel i starszy o 8 lat Kevin Mglej wybrali się na urlop do hiszpańskiej Marbelli. W podróży zakochanym towarzyszy również syn Kevina z poprzedniego związku. Zobaczcie, jak odpoczywają narzeczeni.

Roxie Węgiel na urlopie z Kevinem i jego synem

Roksana Węgiel na początku roku potwierdziła, że jest zakochana. Jej wybrankiem okazał się Kevin Mglej, 26-letni tekściarz i producent muzyczny. Jakiś czas później 18-latka ogłosiła, że Kevin jej się oświadczył. Roxie powiedziała „tak” i z ekscytacją myśli o wkroczeniu w kolejny, jeszcze poważniejszy etap związku. Zwyciężczyni programu „The Voice Kids” oraz Eurowizji Junior otwarcie opowiada o przygotowaniach do wymarzonego ślubu. Oboje z Kevinem zdają się mieć pewność, że chcą spędzić razem resztę życia.

Węgiel i Mglej mają za sobą pracowity czas, bo ostatnie miesiące upłynęły im na tworzeniu i promocji nowego albumu Roxie „13+5”. Narzeczeni postanowili wybrać się na zagraniczny urlop, by odpocząć i naładować baterie przed powrotem do zawodowych obowiązków. Na cel swojej podróży obrali Marbellę, miasto położone na południu Hiszpanii. Kevin zabrał ze sobą swojego syna Williama.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej w Marbelli

Roxie i Kevin zdążyli już pochwalić się w mediach społecznościowych pierwszymi relacjami z rodzinnego wyjazdu. 18-latka i 26-latek urządzili sobie sesję zdjęciową w trakcie przechadzki po mieście, natomiast podczas pobytu na plaży ubrana w złote bikini Roksana nagrała dla fanów krótkiego TikToka. Zobaczcie, jak odpoczywają.

@roxiewegiel

Me Gustas Tu #marbella

Przesuń w prawo, by zobaczyć kolejne zdjęcia.

Oceń ten artykuł 0 15