Roxie i Kevin przypieczętowali swój związek. Romantyczny gest?

Roksana Węgiel ma nowy tatuaż. Można to zauważyć na jednym z ostatnich zdjęć wokalistki na Instagramie – na jej prawej ręce widnieje litera "K". W rozmowie z RMF FM wokalistka zdradziła też, że jej ukochany również coś sobie wytatuował.

fot. East News
fot. East News

Roksana Węgiel i Kevin Mglej mają nowe tatuaże

Kilka dni temu Roksana Węgiel pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w bieliźnie. Niektórzy internauci zauważyli, że na jej lewym nadgarstku pojawił się delikatny tatuaż – to litera "K" zapisana artystyczną czcionką. Temat szybko podchwyciły portale, które błyskawicznie skojarzyły inicjał z Kevinem. Ola Filipek i Mateusz Opyrchał z "Lepszej połowy dnia" RMF FM zadzwonili do wokalistki, aby potwierdzić te przypuszczenia:

Podobno masz nowy tatuaż na ręce?

A tak, mam

– odpowiedziała rozbawiona Roksana.

Literka, dobrze widzę, "K"?

– dopytywała Ola Filipek.

Wtedy wokalistka zdradziła, że jej ukochany również zdecydował się na taki krok:

Tak, a Kevin ma "R". To jest matching tatuaż.

Roxie i Kevin już po ślubie?

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje o tym, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej mieli być już po ślubie. Skąd takie przypuszczenia? W danych zarejestrowanej na artystkę firmie w CEIDG widnieje przy niej nazwisko dwuczłonowe Węgiel-Mglej. Para nie skomentowała tych doniesień, wieści dotarły jednak do ojca zwyciężczyni Eurowizji Junior. Ten wprost odpowiedział na pytanie o rzekomy ślub córki:

Nic mi na ten temat nie wiadomo. 

Juror "Top Model" ocenił stylizacje Krzysztofa Rutkowskiego. "Wszystko źle"
Dawid Woliński był gościem w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Juror "Top Model" został zapytany o ocenę wizerunku Krzysztofa Rutkowskiego. Stylista o najsłynniejszym polskim detektywie wyraził się dość niepochlebnie.

Oceń ten artykuł 0 0