hity na MAXXa
hity na MAXXa

Roxie zapozowała w stroju kąpielowym. "Jesteś przepiękna" [FOTO]

Roksana Węgiel jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie pokazuje fanom, co u niej słychać. 18-latka pochwaliła się dzisiaj, że wypoczywa nad morzem, publikując zdjęcie w stroju kąpielowym. Szybko otrzymała mnóstwo komplementów, w tym od swojego narzeczonego.

Roksana Węgiel odsłania ciało nad morzem

Roksana Węgiel nie może narzekać na brak obowiązków. Po wygraniu pierwszej edycji muzycznego programu „Tve Voice Kids” oraz Eurowizji Junior błyskawicznie rozwinęła swoją karierę, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia. 18-latka wciąż występuje na scenie i dużo czasu spędza w studio, nagrywając kolejne utwory.

Pamięta jednak o odpoczynku. Kilka dni temu na Instagramie podzieliła się zdjęciem ze słonecznej Barcelony. 18-latka zapozowała wtedy w białej, dziewczęcej sukience na szelkach i postawiła na subtelny makijaż.

Teraz opublikowała kadr w zupełnie innej scenerii. Zapozowała nad brzegiem morza. Obiektyw aparatu uchwycił ją w wiązanym na szyi stroju kąpielowym, spoglądającą przez ramię na fotografa. Jej związane włosy delikatnie rozwiał wiatr.

Malachitową łąką morza

 – napisała obok zdjęcia.

Roksana Węgiel w stroju kąpielowym. Kevin komentuje

Roksana Węgiel nigdy nie może narzekać na brak odzewu ze strony fanów. Zdjęcia wokalistki od czasu do czasu komentuje także jej ukochany. I tym razem postanowił napisać coś od siebie.

Piękna 

– skomplementował ją Kevin.

Sekcję komentarzy zapełnili także inni obserwatorzy, którzy przyznali rację narzeczonemu piosenkarki.

Cudna
Jaka piękna
Idealna
Jesteś przepiękna

 – posypały się pochlebstwa.

Roksana Węgiel na Instagramie

Roksana Węgiel mimo natłoku obowiązków jest bardzo aktywna w sieci, gdzie ma ogromne grono fanów. Na Instagramie obserwuje ją aż 1,4 miliona internautów. Na bieżąco stara się relacjonować im swoje sukcesy zawodowe, publikując zdjęcia ze studia nagraniowego czy różnego rodzaju imprez. Nie stroni też od udostępniania prywatnych kadrów i nagrań. Chętnie pokazuje na nich, jak spędza czas z rodziną oraz narzeczonym.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Roxie zapozowała w stroju kąpielowym. "Jesteś przepiękna" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.