Rozbrajająca szczerość dziecka. Przejrzało Dodę na wylot. Wszystko trafiło do sieci [FOTO]

W szkolnym podręczniku znalazło się zadanie, w którym trzeba było napisać charakterystykę wybranej przez siebie postaci. Jeden z uczniów postanowił opisać Dodę. Piosenkarka wszystko opublikowała na Instagramie!

Uczeń opisał Dodę. Dorota Rabczewska opublikowała to w sieci

Doda bez wątpienia należy do najbardziej utalentowanych, rozpoznawalnych i charakternych wokalistek w Polsce. 39-latka utrzymuje stały kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dzieli się tam z internautami muzycznymi osiągnięciami oraz życiem prywatnym.

Jej ostatni wpis na Instagramie jest jednak bardzo nietypowy. Wokalistka opublikowała zdjęcie podręcznika szkolnego i uzupełnionego w nim zadania. Polecenie brzmiało:

Napisz krótką charakterystykę wybranej przez siebie osoby. Użyj co najmniej dwóch poznanych przez siebie frazeologizmów dotyczących cech charakteru.

Dziecko rozpracowało Dodę. Tak opisało jej postać

Uczeń zdecydował się opisać właśnie Dodę. Po kolei wymienił zagrane przez nią role, potem wygląd, a następnie przeszedł do cech charakteru.  Na koniec podkreślił, że Doda w jego opinii jest najlepszą wokalistką na świecie.

Moja ulubiona postać z filmu to Doda, właściwie Dorota Aqualiteja Rabczewska. Dorota grała w „Dziewczyny z Dubaju”, „Pitbull. Ostatni pies”, „Serce na dłoni”, „Asterix i wikingowie”. Na scenie muzycznej jest aktywna od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego ósmego roku. Doda jest blondwłosą kobietą i wysportowaną. Ma trzydzieści dziewięć lat i sto sześćdziesiąt centymetrów wzrostu, a waży ok. pięćdziesiąt dwa kilo. Jest uparta, nie uznaje kompromisów, zawsze przekonana o swojej racji, a czasem bywa za bardzo nerwowa. Lubi podkreślać, że cały czas jest sobą i cieszy się, że taka jest. Czasem mówi, że lubi leżeć jak placek i zachowuje się jak francuski piesek. Cechy charakteru Dody ujawniły się od jej pierwszych występów publicznych i w telewizji. Moim zdaniem Doda jest najlepszą piosenkarką na świecie – czytamy. 

Zostałam rozpracowana #rozprawka #bywanerwowa #lubileżećplackiem – napisała Doda obok zdjęcia.

Dziecko napisało to o Dodzie. Internauci wzruszeni

Po treści polecenia można wnioskować, że autorem wypracowania jest dziecko ze szkoły podstawowej. Sam wpis wywołał duże poruszenie wśród internautów. W komentarzach wymieniają się fragmentami charakterystyki, które najbardziej ich rozśmieszyły. Podkreślają też, że cały tekst jest niezwykle uroczy.

Kochany mały człowiek

O rany ale cudo. No i zostałaś rozpracowana. Ale brakuje napisu że Królowa jest tylko jedna. A to że jesteś najlepsza piosenkarką na świecie zgadza się w 10000% kochana

Lubi leżeć plackiem wygrało

Ale słodkie

Mega, to jest tak urocze, że aż się łezka kręci. Doda masz wspaniałego fana lub fankę

Ach te dzieci... przejrzą na wylot

Najlepsza piosenkarka na świecie, która lubi leżeć plackiem jak francuski piesek. Kocham

Oby więcej takich dzieci! – czytamy w komentarzach.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Rozbrajająca szczerość dziecka. Przejrzało Dodę na wylot. Wszystko trafiło do sieci [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.