Rozenek-Majdan harcuje w królewskich piernatach. Odsłoniła pośladek i bajecznie długie nogi [FOTO]

Perfekcyjna Pani Domu nigdy nie zawodzi! Tym razem, Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się upojnym weekendem w towarzystwie męża. Para spędziła czas w królewskich wnętrzach. Oczywiście, oboje nie omieszkali udokumentować swoich małżeńskich figli w obszernym łożu z baldachimem. Nogi i pośladki Małgorzaty Rozenak-Majdan grają pierwsze skrzypce... To trzeba zobaczyć!

„Perfekcyjna” szaleje!  

Gwiazda zamieściła w swoich mediach społecznościowych dwa kadry z przepysznego wnętrza. Wzorzyste ściany epatują złotem i oliwkową zielenią. Barwy te dominują w całym pomieszczeniu. W centrum kadru znajduje się Małgorzata Rozenek-Majdan, która majestatycznie przycupnęła na krawędzi wystawnego łoża z baldachimem. Nie dajcie się zwieść jej patetycznemu wyrazowi twarzy! Gdyż dopiero na drugim ujęciu widać, jak celebrytka dokazuje w piernatach i jednocześnie eksponuje niebotycznie długie nogi w złotych obcasach.

Majdan chwali się żoną… 

Kadry opublikowane przez Małgorzatę Rozenek-Majdan i tak są dosyć zachowawcze porównaniu ze zdjęciem, które pojawiło się na instagramowym koncie jej męża. Radosław Majdan z dumą zaprezentował żonę leżącą w pościeli. Pierwsze skrzypce gra odsłonięty pośladek celebrytki i jej zgrabne nogi w wysokich, złotych butach na obcasie. Majdan zatytułował ujęcie jako…

Moja księżniczka na ziarnku grochu

Internauci pospieszyli z licznymi komentarzami. Niektóre z nich są niezwykle humorystyczne… Inni fani krytykują Małgorzatę Rozenek-Majdan. Jesteście ciekawi za co?

Gośka jest wyjątkowa i mega sexi!

Gdzie w tych buciorach w pościel?

W butach, w łóżku, na bogato!

Boska, i fotka i Ona!

Rosyjski styl, na bogato.  

Buty by ściągnęła chociaż…

Księżniczka to stan umysłu, nie ma nic wspólnego z metryką.

Wolałabym w łóżku takie szpile niż czarne skarpeciory!     

Parę słów o Majdanach

Małgorzata Rozenek-Majdan, to polska prezenterka i osobowość telewizyjna. Z wykształcenia prawniczka. W latach 2012–2014 prowadziła słynny program „Perfekcyjna pani domu”, dzięki któremu zyskała największy rozgłos. Wcześniej, celebrytka była żoną aktora Jacka Rozenka, a od 2013 roku jest związana z Radosławem Majdanem. Para ma ponad rocznego synka Henryka. Radosław-Majdan, to polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza, jest także osobowością medialną. Wraz z żoną, w 2016 roku, wziął udział w programie rozrywkowym „Azja Express” oraz reality show „Iron Majdan”.

Czytaj też:

Małgorzata Rozenek jako "Dama z łasiczką". Prezenterka zapozowała w samym szlafroku!
Nietypowa interpretacja słynnego obrazu Leonarda da Vinci przyciągnęła wzrok fanów. Małgorzata Rozenek w towarzystwie wyjątkowego gościa stworzyła własny "obraz", który ukazuje, jak relaksuje...

Oceń ten artykuł 0 0