"Rozkosz" walentynkową propozycją Julii Wieniawy. Intrygujący teledysk już dostępny w serwisie YouTube! [WIDEO]

Najnowszy teledysk Julii Wieniawy do piosenki „Rozkosz” właśnie miał swoją premierę. Walentynkowy, hipnotyzujący klip spotkał się z pozytywnym odbiorem fanów. Wiele emocji wzbudza pocałunek wokalistki z inną kobietą.

Julia Wieniawa z nowym hitem "Rozkosz"! Kto jest odpowiedzialny za powstanie piosenki?

Rozkosz” to już drugi singiel promujący wyczekiwany debiutancki album Julii Wieniawy, którego premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku. Melodię skomponował Kuba Karaś, czyli muzyk z zespołu The Dumplings, nic więc dziwnego, że w utworze słyszymy mocne nawiązania do muzyki elektronicznej. Autorką tekstu jest zaś wokalistka i pianistka Kasia Lins. Wcześniejszą zapowiedź nowej płyty Wieniawy mogliśmy usłyszeć rok temu – wtedy był to singiel „Na darmo”.

Od wczoraj w serwisie YouTube możemy też obejrzeć nowy teledysk do „Rozkoszy”, za którego reżyserię i scenariusz odpowiedzialna jest Marta Klara. Produkcji klipu podjął się wspomniany już kompozytor, czyli Kuba Karaś. Sama Wieniawa tak opisuje pracę nad nowym utworem:

Pracując w studio zdarzają się takie magiczne momenty kiedy bez zastanowienia, głos sam mnie prowadzi. Tak właśnie było podczas nagrywania „Rozkoszy”. W przypływie emocji melodia nagle pojawiła się w mojej głowie i od razu wiedziałam jakie dźwięki najlepiej oddadzą to, co czuję. To pierwszy utwór, który w całości stworzyłam z Kubą Karasiem - producentem, którego muzyczna estetyka bardzo do mnie przemawia i wręcz stapia się z moja wrażliwością. Za to tekst autorstwa Kasi Lins idealnie obrazuje miejsce, w którym znajduje się teraz moje serce. Do realizacji klipu zaprosiłam młodą, szaloną i bardzo zdolną artystkę - Martę Klarę, która dzięki swojej otwartej głowie przeniosła nas w magiczny, abstrakcyjny świat Rozkoszy.

Julia Wieniawa w wątku LGBT. Kogo całuje wokalistka?

Klimat nowego teledysku Wieniawy jest zupełnie inny niż ten, w jakim do tej pory widzieliśmy młodą gwiazdę. Wokalistka hipnotyzuje nas zmysłowym tańcem, a jeszcze więcej emocji wzbudza jej gorący pocałunek z aktorką Katarzyną Chojnacką. Odtwórzcie video i rozpłyńcie się w świecie „Rozkoszy”:

Dawid Kwiatkowski w miłosnej piosence "Idziesz ze mną"! To idealna muzyczna propozycja na walentynkowy wieczór [WIDEO]
Nowy teledysk do piosenki Dawida Kwiatkowskiego „Idziesz ze mną” miał dzisiaj swoją premierę w serwisie YouTube. Jest to jeden z najbardziej osobistych utworów młodego artysty. W teledysku, oprócz...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze