Rzuć wszystko i zostań księgarzem na Malediwach! Znaleźliśmy kolejną pracę marzeń

Chcielibyście rzucić wszystko i wyjechać na Malediwy? Mamy dobrą wiadomość! Sieć księgarni szuka osoby, która będzie sprzedawać książki najbogatszym osobom na świecie oraz opisywać życie w ekskluzywnym hotelu. Praca idealna jednak istnieje!

Kierunek: raj na ziemi!

Koniec lata zbliża się nieubłaganie. To czas kiedy wielu z nas marzy o tym, żeby wyjechać na dłużej do ciepłych krajów. Mamy dobrą wiadomość – jest opcja podjęcia prawdziwej pracy marzeń!

The Guardian informuje, że sieć księgarni Philipa Blackwella planuje zatrudnić miłośnika książek, który przez minimum trzy miesiące zamieszka w pięciogwiazdowym hotelu Soneva Fushi na Malediwach. Brzmi jak praca idealna! Zwłaszcza, że cena za dobę oscyluje tam w granicach od  5,5 do nawet 100 tys. złotych! Sieć bungalowów wygląda zresztą jak prawdziwy raj na ziemi!

Praca idealna

Do obowiązków takiego pracownika będzie należeć przede wszystkim nagabywanie do zakupu książeknajbogatszych ludzi na świecie wypoczywających w hotelu. Warto tu wspomnieć, że sieć księgarni Philipa Blackwella jest niezwykle ceniona przez celebrytów.

Drugim ważnym obowiązkiem takiego pracownika będzie też pisanie bloga, w którym będzie on opisywał swój pobyt w luksusowym hotelu. Pozostałe czynności to m.in. czytanie na głos książek dzieciom, prowadzenie warsztatów literackich czy zabawianie rozmową hotelowych gości.

Jest też oczywiście lista wymagań! Idealny kandydat powinien płynnie mówić po angielsku. Atutem będzie też znajomość kilku innych języków, a także posiadanie sporej wiedzy o literaturze. Kandydat powinien też być prawdziwym miłośnikiem książek.

Spełniacie te wymagania? Chcielibyście podjąć taką pracę?

Oceń ten artykuł 0 0