Są wyniki oglądalności. Czarne chmury nad "The Voice Kids"?

Znane są wyniki oglądalności pierwszych odcinków nowej edycji "The Voice Kids". Liczby nie kłamią. Show stracił kilkaset tysięcy widzów. Najwięksi fani formatu powinni się martwić o jego przyszłość?

Siódma edycja „The Voice Kids”

Pod koniec lutego, tuż po zakończeniu piątej edycji „The Voice Senior”, na antenę TVP2 powrócił „The Voice Kids”. To już siódmy sezon tej odsłony popularnego formatu. Tym razem w jury zabrakło związanego z talent show od samego początku Dawida Kwiatkowskiego. Jego miejsce obok Cleo oraz Tomsona i Barona zajęła Natasza Urbańska. Program prowadzą nadal Ida Nowakowska i Tomasz Kammel.

Ujawniono wyniki oglądalności 

Po trzech tygodniach emisji nowego „The Voice Kids” opublikowano wyniki oglądalności. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, pierwsze odcinki siódmej edycji śledziło średnio 1,59 mln osób. To spadek względem poprzedniego sezonu, który w analogicznym okresie oglądało 1,83 mln widzów. „The Voice Kids” stracił więc 240 tysięcy oglądających.

Czy zatem oznacza to, że fani „The Voice Kids” powinni martwić się o ulubiony program? Niekoniecznie. Jak chwali się bowiem sama Telewizja Polska, w miniony weekend talent show z udziałem śpiewających dzieci „umocnił się na pozycji lidera pasma”. Stacja wydaje się z wyników zadowolona.

W sobotę 9 marca przesłuchania w ciemno w „The Voice Kids” w TVP2 oglądało średnio 1,6 mln widzów, co przełożyło się na 13,7% udziału, program był również liderem w swoim paśmie

– można przeczytać w Centrum informacji TVP.

Oceń ten artykuł 0 0