Sabrina Salerno bez stanika. 54-letnia gwiazda znana z hitu "Boys" kokietuje na najnowszych zdjęciach

Sabirna Salerno to piosenkarka, która wylansowała hit: "Boys (Summertime Love)". Jak wygląda dziś ? Odpowiedź znaleźć można na Instagramie, gdzie Salerno chętnie publikuje odważne fotografie. Jedna z najnowszych galerii zdjęć ukazuje ją pozującą w stroju, pod który nie założyła stanika.

Sabrina Salerno w utworze: „Boys (Summertime Love)”

Sabrina Salerno to piosenkarka mająca na swoim koncie wiele utworów, jednak to jeden z nich jako pierwszy przychodzi na myśl po usłyszeniu tego imienia. „Boys (Summertime Love)” to hit, który wywindował Sabrinę na szczyty list przebojów! Energiczna piosenka – w połączeniu z odważnym teledyskiem – sprawiła, że wakacyjny kawałek do dziś jest wspominany przez wielu słuchaczy. Odbiorcy niezmiennie poświęcają sporo miejsca także wspomnianemu już klipowi, w którym Sabrina zaprezentowała się w zmysłowej odsłonie. Wokalistka nie tylko relaksowała się w basenie, ale też kokietowała obserwujących ją panów, bez skrępowania prezentując zgrabne ciało. Obok takiego nagrania nie sposób było przejść obojętnie!

A jak Sabrina Salerno wygląda dziś? Odpowiedź na to pytanie znaleźć można na Instagramie, gdzie wokalistka publikuje nowe posty. 54-letnia gwiazda nie boi się pokazywać się w nieco odważniejszym wydaniu, o czym mogą świadczyć jej najświeższe publikacje.

Sabrina Salerno topless – nowe zdjęcia na Instagramie

Sabrina Salerno na Instagramie zebrała już ogromną grupę fanów; obecnie jej profil obserwuje już ponad milion internautów! Ich oczom raz po raz ukazują się publikacje gwiazdy – niedawno Sabrina zaprezentowała się w śmiałym stroju, który podkreślał jej zgrabną sylwetkę. Wiele wskazuje też na to, że gwiazda, pozując do fotografii, nie założyła stanika.

Przesuń w prawo.

Sabrina Salerno w takim wydaniu bardzo spodobała się internautom, którzy pozostawili mnóstwo wirtualnych „serduszek” oraz wiele komentarzy.

To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka swoimi zdjęciami zachwyciła instagramową publikę. Wśród dodawanych przez nią wpisów wyróżnić można zmysłowe kadry oraz filmiki, na których widać, że Salerno przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie! Sabrina chętnie dzieli się zarówno migawkami z sesji foto, jak i bardziej prywatnymi ujęciami np. z wakacji. Jak myślicie, jaką publikacją zaskoczy nas następnym razem?

Agnieszka Sienkiewicz bez stanika. Aktorka wzięła udział w śmiałej sesji foto. "Ale jesteś hot" [ZDJĘCIE]
Agnieszka Sienkiewicz wrzuciła na Instagram fotografię, na której pozuje topless! Aktorka dodała do niej długi opis, w którym zdradziła, czym dla niej jest kobiecość. Co dokładnie wyznała?

Oceń ten artykuł 82 52

Ogólna ocena Sabrina Salerno bez stanika. 54-letnia gwiazda znana z hitu "Boys" kokietuje na najnowszych zdjęciach to: 61% / 100%, uzyskana z: 134 głosów.