"Sanatorium miłości". Zaręczyny kolejnej pary! Kto szykuje się do ślubu?

Wiele wskazuje na to, że szykuje się ślub kuracjuszy z "Sanatorium miłości"! W mediach pojawiły się informacje o zaręczynach bohaterów minionej edycji programu. O kim mowa? Odpowiedź poniżej!

Czy Natalia i Marek z „Sanatorium miłości 4” są razem?

Miniona edycja „Sanatorium miłości” jeszcze na długo zostanie w pamięci widzów! 4. sezon programu prowadzonego przez Martę Manowską obfitował w wiele zaskakujących momentów, a uczestnicy niejednokrotnie udowadniali, że „do odważnych świat należy”. Podczas wyjątkowego turnusu nie brakowało również romantycznych randek, a nawet… oświadczyn! Anna Ziemba przyjęła zaręczyny Piotra Sieroczniewicza w finale programu. Teraz wiele wskazuje na to, że jego śladem poszedł inny bohater show! Jak podają media, Marek poprosił o rękę poznaną w programie Natalię i został przyjęty!

Zaręczyny kolejnej pary z „Sanatorium miłości”

W „Sanatorium miłości” początkowo to właśnie Piotr był zainteresowany Natalią, jednak ona odrzuciła jego zaloty. Niedługo później mężczyzna zaczął coraz częściej pojawiać się blisko Anny, która „wpadła w oko” również… Markowi! Czas pokazał, że Anna jest bardziej zainteresowana Sieroczniewiczem, a serce Marka mocniej zabiło w kierunku Natalii. Do końca programu para była już nierozłączna, a po zakończeniu nagrań zakochani postanowili rozwijać łączące ich uczucie. Teraz w rozmowie z „Telemagazynem” zdradzili, jak doszło do ich zaręczyn!

W kwietniu Marek zaskoczył mnie i oświadczył się w Rewie na mostku kapitańskim. To było takie romantyczne

– relacjonowała Natalia.

Kiedy ślub Natalii i Marka z „Sanatorium miłości 4”?

Czy Natalia i Marek z „Sanatorium miłości” myślą już o ślubie? Para wyjawiła, że na razie cieszą się sobą, ale powoli zaczynają myśleć o wspólnej przyszłości. Przypomnijmy: chwilowo dzieli ich spora odległość, ponieważ Natalia mieszka w Głogowie, a jej narzeczony w Gdyni.

Na razie jest nam bardzo dobrze ze sobą. Jesteśmy szczęśliwi, zakochani po uszy. Musimy wszystko poukładać, gdzie będziemy mieszkać, co sprzedać, co wynająć

– wyznała seniorka.

Obecnie Marek i Natalia udali się na pierwszy wspólny urlop do Bułgarii, a zdjęcia z podróży już pojawiły się w mediach społecznościowych. My dołączamy się do gratulacji z okazji zaręczyn i życzymy udanego urlopu!

Co dalej ze związkiem Anny i Piotra z "Sanatorium miłości"? "Nie możemy się ograniczać". Słowa kuracjuszki zaskakują!
Anna i Piotr z "Sanatorium miłości" wciąż są razem? Nowe światło na związek pary rzucił wywiad, w którym kuracjuszka otwarła się na temat relacji z Piotrem. Anna Ziemba wyznała, że przed nią czas poważnych decyzji...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze