Sara James podbija USA. Wzięła udział w programie!

O Sarze James zrobiło się głośno, od kiedy odwróciła wszystkie fotele w "The Voice Kids". Od tamtego czasu wokalistka nie zwalnia tempa: zdobyła drugie miejsce na Eurowizji Junior i dosłownie otarła się o zwycięstwo! Teraz zrobiła kolejny krok: wzięła udział w amerykańskim "Mam Talent"!

Sara James – kariera

Po raz pierwszy można było usłyszeć o niej w programie "The Voice Kids". Tam pojawiła się na przesłuchaniach w ciemno i wykonaniem utworu "Anyone" Demi Lovato odwróciła wszystkie fotele. Trafiła do drużyny Tomsona i Barona, na każdym etapie programu zachwycając publiczność i trenerów. Ostatecznie to właśnie ona wygrała program.

Po programie postanowiła wziąć udział w eliminacjach do Eurowizji Junior, które odbywały się poprzez format "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021". Zwyciężyła, tym samym zostając reprezentantką w międzynarodowym konkursie. Z utworem "Somebody" zajęła drugie miejsce, przegrywając ze zwyciężczynią, Maleną, tylko o 7 punktów!

Sara James w amerykańskim "Mam talent"

W poniedziałek, 30 maja, Sara podzieliła się na swoim koncie na Instagramie niezwykłym zdjęciem. Za siedząca dziewczyną widać logo "America's got Talent". W opisie możemy przeczytać, że młoda wokalistka wzięła udział w tym programie i już niedługo będzie można zobaczyć, jak sobie poradziła:

Guys! W końcu mogę Wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i… wzięłam udział w przesłuchaniach do America's Got Talent! Już jutro startuje najnowszy sezon, więc jeśli chcecie wiedzieć jak mi poszło - koniecznie obserwujcie social media moje i America's Got Talent - a jeśli dacie radę to oglądajcie! Dziękuje za Wasze ciągłe wsparcie! Love you!

Z niecierpliwością czekamy na efekty zmagań Sary!

Skandal po finale Eurowizji Junior. Sarę James celowo pozbawiono głosów? Od plotek aż huczy!
Za nami 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który wygrała reprezentantka Armenii - Maléna. Po finale zaczęły pojawiać się doniesienia internautów, że mama zwyciężczyni namawiała widzów do tego, by nie głosować m.in. na Polskę. Od plotek na...

Oceń ten artykuł 0 0