Sarusia55 dziękuje Frizowi za przelew. Tiktokerka nagrała dla niego specjalny film [WIDEO]

Friz przelał autorce nagrania ze Stegny pewną sumę pieniędzy. Sarusia55 zwróciła się teraz do youtubera w specjalnym nagraniu. "Bardzo ci dziękuje" - powiedziała tiktokerka.

Sarusia55 i jej ciepłe pozdrowienia ze Stegny

Stegna zyskała w te wakacje ogromną popularność. Wszystko za sprawą ciepłych pozdrowień z tej nadmorskiej miejscowości, które Sarusia55, znana jako Iwona Gosia Dziedzic, zamieściła na TikToku. Internautka nagrała później piosenkę, w której śpiewa o wypoczynku nad Bałtykiem. Jej sympatyczne klipy błyskawicznie obiegły sieć i stały się trendem. Zauważył to Friz, który postanowił nagrać z Przemkiem Pro własny utwór o Stegnie. W tym samym czasie producent muzyczny, Tribbs, opublikował fragmentu remiksu piosenki śpiewanej przez panią Iwonę.

@sarusia55

PIOSENKA O STEGNIE

Friz przelał pieniądze tiktokerce

Niespodziewanie Sarusia55 opublikowała film, w którym zwróciła się do Friza. Autorka słynnego nagrania poprosiła youtubera, aby ten uznał jej prawa autorskie do utworu o Stegnie i przelał z tego tytułu część zarobków. Po kilku dniach tiktokerka przeprosiła jednak Karola Wiśniewskiego. Mimo wszystko ten zdecydował się przelać jej 5 tysięcy złotych. Na dowód tego pokazał zrzut ekranu przelewu, który wysłał pani Iwonie.

Pani Gosiu, dziękujemy za bycie naszą inspiracją! Pozdrawiamy, Friz i PrzemekPro!

– czytamy w tytule transakcji.

Sarusia55 dziękuje Frizowi za wsparcie

Sarusia55 po otrzymaniu pieniędzy od Friza nagrała kolejny film, w którym pozdrawia go i dziękuje za okazane wsparcie.

Cześć, bardzo chciałam podziękować panu Frizowi za pomoc. Bardzo ci dziękuję Friz. Trzymaj się, zdrowia! Dziękuję ci bardzo za pomoc. Bardzo ci dziękuję, jestem ci bardzo wdzięczna, Friz. Górą Friz! Zdrowia Friz! Dzięki

– powiedziała.

Autorka nagrania ze Stegny zwróciła się z identyczną prośbą nie tylko do Friza, ale też do Tribbsa. Producent muzyczny błyskawicznie odpowiedział tiktokerce i stwierdził, że przekaże jej cały zarobek ze swojego remiksu i opublikuje go tylko za zgodą Pani Iwony. Okazuje się, że i w tej sytuacji możemy liczyć na wyjaśnienie wszelkich nieporozumień.

Szanowny panie Tribbs, bardzo jestem szczęśliwa, że zrobił pan muzykę do mojej piosenki o Stegnie [...]. Panie Tribbs, bardzo dziękuję. Chętnie wyrażam zgodę na promowanie mojej piosenki. Jak pan chce, to pan promuj moją piosenkę. Zgadzam się na promowanie mojej piosenki z uznaniem moich praw autorskich

– mówi Sarusia55 na ostatnim nagraniu.

Jak możemy spodziewać się po odpowiedzi muzyka na film, wkrótce sporne kwestie zostaną ostatecznie wyjaśnione. Myślicie, że youtuber i producent muzyczny dobrze rozwiązali tę sytuację?

@sarusia55

Pozdrowienia dla Friza

@sarusia55

PilnawiadomoscdoTripsa

Akcje Ekipy na giełdzie spadają. W Internecie huczy od plotek!
Jakiś czas temu fani Ekipy otrzymali smutną wiadomość. Karol "Friz" Wiśniewski wydał na Twitterze specjalnie oświadczenie, w którym wypowiedział się na temat przyszłości paczki. Teraz...

Oceń ten artykuł 0 1