Scrabble Dawida Podsiadły trafiły na aukcję WOŚP!

W 2023 roku Dawid Podsiadło świętował 10-lecie swojej działalności. Wydał kolekcję ceramiki, puzzle, a także zagrał koncert na PGE Narodowym. Teraz wypuścił mocno limitowaną kolekcję Scrabbli.

Piętka Mieszko/AKPA
Piętka Mieszko/AKPA


O wydaniu Scrabbli artysta informował już w filmiku podsumowującym 2023. Teraz Dawid Podsiadło ujawnił więcej na ten temat.

Jak wiecie, kocham gry, ten rok przyniósł też spełnienie marzenia w postaci mojej obecności w Cyberpunku, ale gry wideo to nie jedyne gry, które lubię. Uwielbiam też planszówki i inne szarady. Wpadliśmy więc na pomysł, że byłoby super zrobić coś wspólnie z tytułami, które prywatnie uważam za klasyki i tak odezwaliśmy się do Scrabble. Na szczęście, nasz pomysł bardzo im się spodobał i dzięki temu możemy oddać w Wasze ręce legendarne Scrabsiadło, czyli Scrabble Dawid Podsiadło Edition.

 

Dawid Podsiadło gra dla WOŚP

Dawid Podsiadło już w zeszłych latach brał udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, wystawiając na aukcję m.in. własnoręcznie upieczony sernik. W tegorocznej, już 32. edycji, będzie można wylicytować właśnie Scrabsiadło.

Wyprodukowano tylko 100 egzemplarzy, które zostały ponumerowane i podpisane przez piosenkarza. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na WOŚP.

Życzę Wam kochani podwójnych literowych i potrójnych słownych – dodał Dawid Podsiadło.

 

Fani zachwyceni!

Fani muzyka są zachwyceni pomysłem. W komentarzach do postu czytamy:

Bardzo ładne i pomysł też ładny!

Dawid ty jesteś niemożliwy!

Ale czad!

Wow! Świetny pomysł

Niektórzy żartują też, że będzie to prawdziwa „bitwa o Scrabble na wzgórzach Allegro”. Licytacja już trwa!

 


 

Oceń ten artykuł 0 0