Selena Gomez pokazała nagranie sprzed lat. Jej występ to hit! "Jakie to słodkie" [WIDEO]

Selena Gomez postanowiła powrócić pamięcią do jej pierwszych występów i opublikowała wyjątkowe nagranie. Jej występ wcale nie odbywał się na wielkiej scenie, a choreografia była oszczędna w środkach. Uwagę niemal od razu przykuwa jednak sama Selena, która na wspomnianym wideo jest uroczą dziewczynką!

Selena Gomez na archiwalnym nagraniu

Chyba wielu z nas ma w rodzinnych domach nagrania, na których „zdobywamy świat”! Mowa oczywiście o filmach prosto z rodzinnego archiwum, gdzie – jako kilkulatkowie – oddajemy się  rozmaitym zabawom, lub np. podbijamy prywatną muzyczną scenę. Właśnie takie wideo z Seleną Gomez w roli głównej pojawiło się na jej Instagramie! Amerykańska piosenkarka oraz aktorka postanowiła opublikować bowiem fragment jej występu, na którym wykonuje utwór Britney Spears zatytułowany: „Don't Go Knockin' on My Door”. Warto wspomnieć, iż wspomniana sytuacja działa się ładnych parę lat temu, ponieważ Selena występuje jako dziecko! Jak wówczas poradziła sobie z takim repertuarem? Odpowiedź poniżej!

„To jest złoto!”

Na nagraniu widać, że Selena Gomez zadbała o każdy szczegół; jest odpowiednia wizualizacja, dodatek w postaci okularów, a przede wszystkim – niesamowity głos! Nic więc dziwnego, iż nagranie sprzed lat zebrało sporo wirtualnych „serduszek” oraz komentarzy:

To jest złoto!

Utalentowana od najmłodszych lat,

Królowa!

Jakie to słodkie.

Selena Gomez ogromną popularność zyskała m.in. dzięki roli Alex Russo w produkcji: „Czarodzieje z Waverly Place”. Gomez odniosła również wiele sukcesów na muzycznej scenie, a wiele jej utworów szybko okrzykiwano mianem hitów. Jak widać, zamysł na swoją muzyczną karierę Selena miała już jako mała dziewczynka! A Wy, często wracacie pamięcią do beztroskich czasów dzieciństwa?

Ariana Grande jest już po ślubie! Zaskakujące wieści na temat amerykańskiej gwiazdy trafiły do sieci
Ariana Grande wzięła ślub! Popularna wokalistka kilka dni temu zmieniła stan cywilny, a jej wybrankiem został Dalton Gomez. Kim jest mąż gwiazdy i jak wyglądała uroczystość? W Internecie...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze