Selena Gomez w naturalnych włosach i bez grama makijażu [FOTO]

Fani Seleny Gomez mają okazję zobaczenia swojej idolki w niecodziennym wydaniu. Gwiazda, która słynie z pięknych kreacji i gustownych makijaży, pokazała swój naturalny wygląd. W komentarzach widać słowa zachwytu!

Selena Gomez bez makijażu

Selena Gomez na swoim Instagramie prezentuje przeróżne treści. Dominują tam kadry z życia prywatnego i współprac reklamowych. Na tych fotografiach gwiazda nosi dobrze dobrany makijaż i modne stylizacje. Tym bardziej zaskakująca jest ostatnia publikacja Seleny, która zdecydowała się pokazać w naturalnym wydaniu – na jej twarzy nie ma makijażu, a włosy nie są uczesane. Internauci w komentarzach zachwycają się urodą celebrytki, która wciąż jest godna podziwu:

Naturalne piękno
Najpiękniejsza
Inspiracja dla młodszych i starszych kobiet
Podziwiam cię

Selena Gomez – kariera

Selena Gomez urodziła się w 1992 roku w Teksasie. To amerykańska aktorka, piosenkarka i producentka filmowa. Światowy rozgłos zyskała w momencie, gdy zagrała rolę Alex Russo w popularnym serialu "Czarodzieje z Waverly Place". Ta produkcja została wyróżniona nagrodą Emmy. Selena nie przestała jednak rozwijać swojej kariery i pojawiła się również w "Programie ochrony księżniczek", a także w filmie "Kopciuszek: Roztańczona historia". W zespole "Selena Gomez & the Scene" była wokalistką, a w 2008 roku została najmłodszą ambasadorką dobrej woli UNICEF. Warto wiedzieć, że gwiazda przyjaźni się z innymi artystkami, chociażby z Taylor Swift.

Selena Gomez komentuje słynne zdjęcie z Bieberami po raz pierwszy
Jakiś czas temu Internet wręcz oszalał. Do mediów trafiło wspólne zdjęcia Seleny Gomez oraz Hailey i Justina Bieberów. Wywołano ono burzę, ponieważ do tamtej pory uważano tą trójkę za tragiczny trójkąt miłosny. Teraz, po raz pierwszy od tego...

Oceń ten artykuł 4 0

Ogólna ocena Selena Gomez w naturalnych włosach i bez grama makijażu [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.