Seniorki i ich choreografia do hitu Miley Cyrus. To wideo rzuci Was na kolana! [WIDEO]

Takiej choreografii do piosenki "Flowers" Miley Cyrus chyba nikt się nie spodziewał! Stworzyły ją... seniorki z domu opieki. Nagranie podbija sieć. Zobaczcie je sami!

Niiecodzienna choreografia na TikToku

Miley Cyrus i jej hit „Flowers” błyskawicznie znalazły się na liście przebojów i wciąż utrzymują się na ich szczycie. Utwór szybko doczekał się wielu coverów i aranżacji, a użytkownicy social mediów bardzo chętnie używają tej piosenki w swoich filmikach.

Do „Flowers” powstało też wiele tanecznych choreografii. Jedna z nich została przedstawiona na TikToku i szybko skradła serca użytkowników tej platformy. Wideo jest wręcz niepowtarzalne. Czegoś takiego zapewne nie spodziewała się sama Miley Cyrus!

Seniorki i ich choregorafia do utworu „Flowers” Miley Cyrus

Teledysk do utworu „Flowers” Miley Cyrus stworzyły seniorki z domu opieki Arcadia Senior Living Bowling Green. Kobiety postanowiły kreatywnie wypełnić swój wolny czas i udowodnić, że drzemią w nich ogromne pokłady energii i kreatywności. Starsze panie wzięły na warsztat refren „Flowers”. Wideo przedstawia scenki do poszczególnych wersów utworu. Ich choreografia rzuciła internautów na kolana!


Uwielbiam to! Świetny sposób na wejście w interakcję z mieszkańcami ośrodka
Jakie to słodkie!
Wspaniałe
Miley Cyrus kochamy twoją piosenkę, ale dzięki temu stała się jeszcze bardziej epicka
To jest niesamowite! Co za frajda dla tych mieszkańców! Uwielbiam to
Są cudowne
Najlepsza choreografia do piosenki Miley 

– zachwycają się internauci i oznaczają wokalistkę pod materiałem wideo.

Zobaczcie sami!

@arcadiasrlivingbg

Miley Cyrus is reminding us that self love is our super power! #seniorlivingcommunity #flowers #fyp #mileycyrus @mileycyrus

 

Dwa ferrari rozbiły się na tym samym ogrodzeniu. Zobacz nagranie ze spektakularnego wypadku [WIDEO]
Wyścig dwóch ferrari nie zakończył się dobrze. Oba pojazdy wypadły z drogi i rozbiły się o to samo ogrodzenie. Wszystko nagrała kamera!

 

 

Oceń ten artykuł 0 0