Sensacyjna decyzja Friza. To oni wygrali drugą edycję programu "Twoje 5 Minut"!

Za nami wielki finał 2. edycji programu "Twoje 5 Minut". Kto dołączył do EKIPY i zostanie nowym polskim Influencerem? O tytuł ten walczyli: Pola Sieczko, Aleksander Kępka, Dominik Kwolczak, Julita Różalska, Michał Popiołek i Maja Firek.

Julita Różalska i Oliwier Kałużny wygrali drugą edycję programu "Twoje 5 minut", fot. GetHero/materiały prasowe

"Twoje 5 Minut". Dwóch influencerów wygrało program!

Po wielu zmaganiach i zaciętej rywalizacji uczestników, najpierw w Krakowie, a następnie w hiszpańskiej Maladze, Karol Friz Wiśniewski i Łukasz Wujek Łuki Wojtyca wybrali najlepszego influencera. Na zakończenie 10. odcinka ogłosili, że to Julita zwyciężyła 2. edycję programu Twoje 5 Minut realizowanego przez EKIPĘ. Nikt jednak nie spodziewał się takiego zwrotu akcji. Tuż po ogłoszeniu wyników, na środek wyszedł Oliwier Kostek, który odpadł kilka odcinków wcześniej i poinformował, że on również jest zwycięzcą. Okazało się, że Jury nie wyeliminowało Kostka, a już w 8 odcinku wręczyło mu bilet zwycięstwa! Szczęśliwa dwójka dołączy do Genzie.

To jednak nie wszystko. Jurorzy Twoje 5 Minut mieli dla finałowych uczestników kolejną niespodzianką. Ku zaskoczeniu zawodników ogłosili, że wszyscy finaliści zostają członkami EKIPY i zamieszkają wspólnie w domu Genzie.

Gratuluję wszystkim uczestnikom drugiej edycji Twoje 5 Minut. Mieliśmy naprawdę mocnych zawodników, którzy mają wszelkie predyspozycje do bycia pełnowymiarowymi infuencerami. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza, którą zdobyliśmy sprawiają, że każda nasza kolejna realizacja jest lepsza. Druga edycja Twoje 5 Minut znacznie różniła się od pierwszej. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na przygotowanie programu na wyższym poziomie i o wiele bardziej profesjonalnie. Z uwagi na sposób montażu widz miał okazję bardzo utożsamiać się z uczestnikiem i chciał śledzić jego losy. Owocem pierwszej edycji było Genzie, którego członkowie dziś odnoszą nieprawdopodobny sukces. Po rocznej współpracy z nami mają świetny warsztat, potrafią sami wymyślać kontent, montować filmy i dziś  mogą konkurować z największymi infuencerami w Polsce. To doświadczenie sprawia, że perspektywa przed uczestnikami 2 edycji T5M jest ogromna

- mówi Karol Friz Wiśniewski, pomysłodawca Twoje 5 Minut.

"Twoje 5 Minut". Druga edycja okazała się ogromnym sukcesem

Premiera programu na YouTubie Karola Friza Wiśniewskiego odbyła się w styczniu 2023 r., a odcinki pojawiały się w każdą kolejną sobotę. Druga edycja biła rekordy oglądalności.

W programie T5M2 poza rolą surowego i kontrowersyjnego jurora miałem za zadanie prawidłowo ocenić uczestników pod względem ich predyspozycji do bycia influencerem EKIPY. Można powiedzieć, że większość mojej pracy odbyła się poza kamerami. Przegadaliśmy z uczestnikami długie godziny na temat ich emocji, życia, rodziny i przede wszystkim problemów. Dzięki temu mogłem dopełnić misję Karola w doborze najlepszych osób. Karol skupił się na aspekcie kontentowym, ja zaś - społecznym. Takie połączenie pozwala nam zakładać, że dokonaliśmy kompletnych i optymalnych wyborów

- dodaje Łukasz Wujek Łuki Wojtyca.

"Twoje 5 Minut". Co to za program?

Twoje 5 Minut to innowacyjny projekt EKIPY, na kanale YouTube skierowany do młodych influencerów. W październiku 2022 roku wystartowała druga edycja programu, w którym do wygrania był m.in. kontrakt z EKIPĄ oraz pakiet reklamowy o wartości 100 tysięcy złotych. Do drugiej edycji internetowego show zgłosiło się ponad 5 tys. uczestników, z których wyłoniono najlepszą dwudziestkę. Pierwszy etap programu realizowany był w Krakowie, natomiast na drugą część EKIPA zaprosiła wybranych uczestników do hiszpańskiej Malagi.

Źródło: GetHero/materiały prasowe

Oceń ten artykuł 0 1