Sensacyjne zmiany w "Milionerach". Nowe zasady dla uczestników

Przez najbliższe dwa tygodnie uczestnicy "Milionerów" będą mogli powalczyć o dwa miliony złotych! W związku z tym zmianie uległy zasady teleturnieju. Jakie nowości czekają na zawodników?

Specjalne wydania "Milionerów" w TVN

"Milionerzy" to teleturniej, który na przestrzeni lat wracał na antenę jak bumerang. Pierwsze odcinki programu pokazywano w latach 1999-2003. Później format wrócił do ramówki w 2008 roku, ale po kilkunastu miesiącach znów z niej wypadł. Teleturniej został ponownie reaktywowany w 2017 roku i od tego czasu ma stałe miejsce w programie TVN. Gospodarzem show od początku jego emisji w Polsce jest Hubert Urbański.

Producenci "Milionerów" zdecydowali się na odświeżenie formatu, wprowadzając trwające dwa tygodnie wydania specjalne. Można w nich wygrać nie milion, a... dwa miliony złotych!

"Milionerzy" z nowymi zasadami

Przez najbliższy czas uczestnicy będą walczyć w standardowej grze o awans do finałowego odcinka. Zawodnicy, którzy odpowiedzą poprawnie na minimum 7 pytań, będą mogli stanąć do walki o 2 miliony złotych.

W związku z tym w odcinkach eliminacyjnych wprowadzono nieco inne zasady. Uczestnicy wydań specjalnych mają tylko jeden próg gwarantowany przy 1000 zł, ale sami mogą wyznać kwotę, przy której postawią drugi. Taka sama zasada będzie też obowiązywać w finałowym odcinku.

Zawodnicy, którzy spotkają się w wielkim finale, wezmą jeszcze raz udział w rundzie eliminacyjnej. Jej zwycięzca zasiądzie naprzeciwko Huberta Urbańskiego, jednak będzie musiał podjąć ważną decyzję. Prowadzący zaoferuje uczestnikowi zabranie kwoty zdobytej w odcinku eliminacyjnym lub grę o dwa miliony złotych. Jeśli finalista się na to zdecyduje, będzie musiał wyłożyć część wygranych wcześniej pieniędzy, aby wejść do gry. Natomiast pozostali uczestnicy, którzy przeszli eliminacje, będą mogli zachować swoją nagrodę.

Stawka w finale specjalnej edycji będzie dużo większą, bo wszystkie wygrane będę podwojone już od pierwszego pytania. Za podanie poprawnych odpowiedzi na dwanaście z nich będzie można zgarnąć dwa miliony złotych.

Wielki finał specjalnej edycji "Milionerów" ma zostać pokazany na antenie TVN w piątek, 20 października, o 20:00.

Oceń ten artykuł 0 0