Sensacyjny powrót po latach? Barciś komentuje plotki o kontynuacji "Miodowych lat"

"Miodowe lata" mogą wrócić na antenę po prawie dwudziestu latach. Artur Barciś ujawnił "Faktowi", że podobno rozpoczęły się już prace nad scenariuszem. Serialowy Norek postawił jednak producentom serialu pewien warunek.

"Miodowe lata" powrócą na antenę?

"Miodowe lata" to kultowy serial komediowy Polsatu, który trafił na antenę w 1998 roku. Widzowie do dziś z sentymentem wspominają perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw. W rolę głównych bohaterów wcielili się: Cezary Żak, jako Karol Krawczyk oraz Artur Barciś, jako Tadeusz Norek. Ich żony zagrały natomiast: Katarzyna Żak, jako Alina Krawczyk oraz Dorota Chotecka, jako Danuta Norek.

Ostatni odcinek "Miodowych" lat został wyemitowany w 2004 roku. Później powstała jego kontynuacja pt. "Całkiem nowe lata miodowe", która nie cieszyła się dużym zainteresowaniem widzów. Teraz po prawie dwudziestu latach od zakończenia produkcji serialu pojawiły się plotki o jego powrocie na antenę. Według doniesień mediów trwają już nawet zaawansowane prace nad nowymi odcinkami.

Artur Barciś o powrocie "Miodowych lat": "Trwają prace nad scenariuszem"

Dziennikarze "Faktu" postanowili zapytać Artura Barcisia o reaktywację kultowej produkcji. Aktor wcielający się w Norka zdradził w rozmowie z portalem, że obecnie trwają prace scenariuszowe. To jedyna informacja, którą artysta mógł na ten moment przekazać do publicznej wiadomości.

Trwają prace nad scenariuszem "Miodowych lat" 20 lat później. Natomiast więcej szczegółów nie mogę zdradzić, bo, prawdę mówiąc, jeszcze ich nie znam. Dostałem tylko pytanie, czy zgodziłbym się zagrać

– powiedział "Faktowi".

Prace nad scenariuszem wcale nie oznaczają, że Barciś ponownie wcieli się w Tadeusza Norka. Aktor postawił producentom nowej wersji serialu istotny warunek. Wiadomo też, że ustalił go wspólnie z Cezarym Żakiem.

Powiedziałem, że jeśli scenariusz będzie dobry, to się zgodzę, ale to jest mój warunek. To nie może być odcinanie kuponów od sukcesu "Miodowych lat". Zresztą tak ustaliliśmy razem z Czarkiem Żakiem, że jeżeli to będzie warte, żebyśmy ponownie byli Norkiem i Krawczykiem to, to zrobimy 

– dodał.

Obecnie nie wiadomo, czy powrotem do serialu byłyby zainteresowane serialowe żony Norka i Krawczyka, czyli Dorota Chotecka i Katarzyna Żak. Nieznana jest także bliższa data premiery nowych odcinków "Miodowych lat".

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Sensacyjny powrót po latach? Barciś komentuje plotki o kontynuacji "Miodowych lat" to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.