Sergiusz Żymełka nie do poznania na nowym zdjęciu. Tak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej" [FOTO]

Jak zmienili się aktorzy grający w serialu: "Rodzina zastępcza"? Rąbka tajemnicy uchyliła odtwórczyni roli Majki. Monika Mrozowska wrzuciła na Instagram zdjęcie, do którego pozowała wraz z telewizyjnym bratem. Sergiusz Żymełka sporo się zmienił!

„Rodzina zastępcza”. Kto grał w serialu?

Polacy kochają seriale! Dowodem mogą być wysokie wyniki oglądalności rodzimych produkcji. Niemałym zainteresowaniem cieszyła się „Rodzina zastępcza” – emitowana w latach: 2004-2009. Historia rodziny Kwiatkowskich oraz ich podopiecznych przyciągała przed telewizory jak magnes. Stąd też informacja o zakończeniu zdjęć wywołała u widzów falę smutku.

A jak dziś wyglądają aktorzy wcielający się w jedne z głównych ról? Niedawno na Instagramie pojawiło się zdjęcie Moniki Mrozowskiej w towarzystwie Sergiusza Żymełki.

„Rodzina zastępcza” – obsada

Obsada serialu: „Rodzina zastępcza” przedstawia się naprawdę imponująco. W role Anki i Jacka Kwiatkowskich wcielili się Gabriela Kownacka i Piotr Fronczewski. Ich dzieci zagrali: Monika Mrozowska (jako Majka), Aleksander Ihnatowicz (Romek), Sergiusz Żymełka (Filip), Aleksandra Szwed (Eliza), Misheel Jargalsaikhan (Zosia). Poza tym w produkcji pojawili się także Maryla Rodowicz, Jarosław Boberek, Joanna Trzepiecińska, Tomasz Dedek, Hanna Śleszyńska i wielu innych.

Monika Mrozowska i Sergiusz Żymełka razem na nowym zdjęciu. Jak wyglądają dziś aktorzy z serialu „Rodzina zastępcza”?

Po latach serialowa Majka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z młodszym bratem. Co ciekawe, Mrozowska i Żymełka spotkali się… przypadkiem! Ich drogi skrzyżowały się w jednej z restauracji. Wspomniana dwójka postanowiła zapozować do fotografii, a kadr trafił na Instagram.

Spotkałam mojego brata Fifka… w damskiej toalecie… - dodała w opisie aktorka.

Wspomniany post nie mógł przejść w sieci bez echa! Sekcja komentarzy po brzegi wypełniła się wpisami nawiązującymi do „Rodziny zastępczej”:

„Rodzina Zastępcza: Reunion” – coś, czego potrzebuje ten umęczony naród!

O ludzie złoci... Nie poznałam go. A serial oglądałam z wielką miłością.

O matko, musiałam się dobrze przyjrzeć, żeby rozpoznać tego małego Fifiego.

Ale pani pięknie wygląda, a i Fifiego miło zobaczyć. Uwielbiałam „Rodzinę zastępczą”, do dzisiaj czasami wracam do tego serialu.

Oooo coś się szykuje? Jakiś powrót rodziny?

Chcielibyście zobaczyć jeszcze „Rodzinę zastępczą” w TV?

"Rodzina zastępcza". Tak wyglądają dziś Alutka i Jędrula! "Miłe spotkanie po wielu latach" [ZDJĘCIE]
Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek spotkali się po latach. 57-letnia dziś aktorka i 65-letni aktor nie omieszkali zrobić sobie wspólnego zdjęcia, które potem trafiło do sieci. Jak zmienili się Alutka i Jędrula z "Rodziny...

Oceń ten artykuł 0 0