Shakira pochwaliła się zmysłowymi zdjęciami. Fani są zachwyceni: „Jak to możliwe, że masz 44 lata!” [ZDJĘCIA]

Może to nieco ryzykowane stwierdzenie, ale Shakira z pewnością jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Choć początki kariery ma już dawno za sobą, wciąż zaskakuje fanów nowymi utworami i idealną sylwetką.

Partnerka piłkarza

Shakira prywatnie związana jest z Gerardem Pique, piłkarzem FC Barcelona. To jedną z najbardziej znanych piosenkarek na świecie, ale także jedna z najpiękniejszych Wags, czyli partnerek piłkarzy. Jednak Shakira sama zapracowała na swój sukces i popularność.

Szczęśliwa matka

Gerard i Shakira poznali się na planie teledysku do piosenki "Waka Waka". Piosenka była hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA w 2010 roku. W 2013 roku na świat przyszedł pierwszy syn pary, Milan, a w 2015 roku urodził się Sasha.

Sesja zdjęciowa

Tym razem Shakira pokazała się w zmysłowej sesji dla magazynu Cosmopolitan. Artystka prezentuje swoje wysportowane ciało. Jak sama mówi, jeździ z dziećmi na deskorolce, chodzi na siłownię. Trzeba przyznać, wygląda doskonale! Shakira pozuje w srebrnym body, opinającym jej ciało. Strój ma dodatkowo duży dekolt, co jeszcze wyraźniej podkreśla kobiece kształty piosenkarki. Do tego założyła czarne botki na wysokim obcasie oraz czarne rajstopy.

Fani Shakiry byli pod wrażeniem:

Jesteś najpiękniejsza na świecie.

Jak to możliwe, że masz 44 lata!

Królowa.

Wyglądasz niesamowicie.

Kocham cię.

Ale ty masz figurę.

Synowie Gerarda Pique i Shakiry. Piłkarz pokazał nowe zdjęcie dzieci! Do kogo podobni są chłopcy?
Gerard Pique tworzy od wielu lat szczęśliwą rodzinę z Shakirą. Ich synowie, Milan i Shasha z każdym rokiem zmieniają się nie do poznania. Piłkarz opublikował nową fotografię dzieci....

Shakira została zaatakowana w parku! "Zniszczyły wszystko"
Shakira została napadnięta w jednym z barcelońskich parków. Podczas spaceru z synem zaatakowały ją dziki. Zwierzęta ukradły jej torebkę oraz telefon komórkowy. Piosenkarka poinformowała...

 

 

 

Oceń ten artykuł 2 4

Ogólna ocena Shakira pochwaliła się zmysłowymi zdjęciami. Fani są zachwyceni: „Jak to możliwe, że masz 44 lata!” [ZDJĘCIA] to: 33% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.