Sheeya zmienia swój wygląd! Ma już termin na operację plastyczną

Influencerka Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk zapowiedziała zmiany w swoim wyglądzie. Partnerka Gimpera nie jest w pełni zadowolona ze swojej figury, dlatego zdecydowała się na zabieg operacyjny. Co planuje kobieta?

Sheeya planuje zmiany w wyglądzie

Klaudia Kołodziejczyk, znana również jako Sheeya, słynie z niesamowicie wyrzeźbionej figury. Influencerka często pokazuje umięśnione ciało w mediach społecznościowych i wydawać by się mogło, że jest z niego całkiem zadowolona. O sile Klaudii mogliśmy przekonać się podczas jej występu na gali FAME MMA, kiedy to pokonała Dominikę Rybak, a jeszcze przed debiutem w oktagonie, Kołodziejczyk chwaliła się, że jest w stanie rozwalić arbuza udami. Dziewczyna Gimpera opublikowała ostatnio TikToka, z którego wynika, że nie jest w pełni szczęśliwa z tego, jak prezentuje się jej figura. Influencerka zapowiedziała, że za niedługo poprawi ją przy pomocy medycyny estetycznej.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Klaudia Kołodziejczyk (@xsheeya)

Jaką operację zrobi Sheeya?

Klaudia nagrała filmik, w którym odpowiedziała na komentarz użytkownika, który spekulował, że operacja, o której wcześniej wspomniała influencerka, będzie dotyczyć biustu. Sheeya przyznała mu rację i podzieliła się obszernym wyjaśnieniem, dlaczego podjęła decyzję o zabiegu. Jak się okazuje, o powiększeniu piersi marzyła od 16 roku życia.

Ja o tej operacji myślałam dosłownie od 16 roku życia, bo od zawsze marzyły mi się big boobs, no ale niestety nie zapowiadało się na to, ze wyjdą one poza miseczkę B kiedykolwiek. Natomiast miałam do tego takie podejście, że może za rok, za rok, i tak mijały kolejne lata.

Influencerka powiedziała, że moment przełomowy, kiedy zdecydowała, że chce zrobić zabieg, związany był z wizytą u brafitterki, czyli profesjonalistki, która dobiera biustonosze.

W tym roku przyszedł moment kulminacyjny, ponieważ, kiedy byłam na redukcji, poszłam pierwszy raz w życiu do brafitterki z nadzieją, że może one nie są takie małe, tylko ja noszę zły stanik. Może wystarczy dobry push up. Potem Panie przyniosły mi najmniejszy rozmiar, jaki miały na stanie – to było jakieś 75 AA. I wtedy stwierdziłam, że to właśnie ten moment. (…) Ja się naprawdę mega jaram, bo marzyłam o tym odkąd pamiętam.

W materiale Kołodziejczyk pokazała również fotografię zrobioną podczas wizyty w salonie z bielizną. Opisała ją słowami:

Pamiątkowe zdjęcie z okazji załamania.

Sheeya nie jest pierwszą influencerką, która zdecydowała się na powiększenie biustu. W ostatnim czasie taki zabieg wykonały między innymi Weronika „Wersow” Sowa, Young Leosia czy dziewczyna Żabsona – Lila Janowska.

@xsheeya

Replying to @Teeq589

Oceń ten artykuł 0 0