Sia "Elastic Heart" w wersji metalowej? Leo Moracchioli opublikował nowy cover!

Leo Moracchioli zajmuje się tworzeniem własnych wersji największych przebojów muzycznych. Jego metalowe covery są niesamowite!

Leo Moracchioli mieszka w Norwegii, skąd pochodzi wielu światowej sławy muzyków zajmujących się tzw. ciężką muzyką. Utwory komponowane, grane i śpiewane przez Leo nie kojarzą się jednak ani trochę z mrocznym, brutalnym black metalem. Są to zabawne, ale dopracowane parodie! Warto zauważyć, że muzyk wszystko tworzy sam.

W najnowszym wideo zobaczyć możemy po raz kolejny jego małą córeczkę! Dziewczynka występuje w teledyskach i czasem udaje, że gra na instrumentach jak jej tata. Tym razem chwytający za serce duet tańczy ze sobą, ponieważ klip do oryginalnego wykonania "Elastic Heart" (Sia) przedstawiał taniec 11-letniej Maddie Ziegler z aktorem o nazwisku Shia LaBeouf.

Wcześniej Leo przedstawiał już na YouTube covery takich hitów, jak: "Titanium" Davida Guetty, "Moves Like Jagger" Maroon 5, "Dark Horse" i "Roar" Katy Perry, "Try" Pink, "Bad Romance" oraz "Poker Face" Lady Gagi, "Baby" Justina Biebera czy "Rolling In The Deep" Adele!

Posłuchajcie "Elastic Heart" w cięższej wersji!

A oto oryginał:

Oceń ten artykuł 12 0

Ogólna ocena Sia "Elastic Heart" w wersji metalowej? Leo Moracchioli opublikował nowy cover! to: 100% / 100%, uzyskana z: 12 głosów.
Komentarze