Sia pokazała twarz! Bez peruki i makijażu prezentuje się pięknie

Piosenkarka, która słynie z zasłaniania swojej twarzy, pojawiła się ostatnio publicznie bez charakterystycznej peruki i żadnego makijażu. Niejedna 42-latka mogłaby jej zazdrościć tak świetnego wyglądu!

Ci, którzy nie śledzą kariery Sii od początku, mogą w ogóle nie wiedzieć, jak piosenkarka wygląda bez swojej charakterystycznej peruki. Gdy Sia stawiała pierwsze kroki na scenie muzycznej, występowała bowiem bez niej, więc dla wiernych fanów piosenkarki widok jej twarzy może nie być niczym zaskakującym. Sia zyskała jednak największą popularność, gdy zaczęła zasłaniać swoją twarz. Na temat jej peruki powstało wiele teorii - sama Sia mówiła w jednym z wywiadów, że zasłaniające jej twarz włosy dają jej namiastkę prywatności.

Przed kilkoma dniami artystka postanowiła jednak ściągnąć swoją charakterystyczną perukę, którą konsekwentnie chroniła swoją prywatność przez ostatnie lata. Sia pokazała się w swoich naturalnych blond włosach, zupełnie bez makijażu na lotnisku LAX w Los Angeles. Zobaczcie, jak wyglądała. Piosenkarka w tym roku skończy 42 lata. Trzeba przyznać, że prezentuje się przepięknie!

Look at bae #wifey #sia #beauty #beautiful #

A post shared by brandon_davis2215 (@brandon_davis2215) on

Oceń ten artykuł 25 3

Ogólna ocena Sia pokazała twarz! Bez peruki i makijażu prezentuje się pięknie to: 89% / 100%, uzyskana z: 28 głosów.
Komentarze