Siedmioletnia Beyonce wymiata na scenie. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Beyonce to absolutna królowa muzyki. Sprzedała ponad dwieście milionów płyt. Zdobyła najwięcej statuetek Grammy w historii. Zarabia krocie. Jest ikoną i ma miliony fanów na całym świecie. Śpiewać zaczęła już jako mała dziewczyna. Do internetu trafiło nagranie siedmioletniej Bee, która śpiewa na konkursie młodych talentów. Od zawsze zdradzała ogromny talent?

Kiedy Beyonce zaczęła śpiewać?

Urodzona 4 września 1981 w Houston Beyonce Giselle Knowles śpiewać zaczęła już w wieku 7 lat. Pierwsze utwory wykonywała wraz z kościelnym chórem. Bardzo szybko zaczęła także brać udział w konkursach młodych talentów. Wiele z nich wygrała. Jednak jej światowa  kariera rozpoczęła się wraz z uformowaniem zespołu Destiny's Child. W skład grupy wchodziła Beyonce, jej kuzynka Kelly Rowland, Latavia Roberson i Letoya Luckett. Menadżerem zespołu został ojciec Beyonce, Matthew Knowles.

Pierwsze nagrania z koncertów Beyonce

Na opublikowanym w sieci wideo widać drobną dziewczynkę, ubraną w błyszczącą niebieską sukienkę. Na głowie ma połyskującą opaskę w tym samym kolorze. Na pierwszy rzut oka wygląda jak typowa siedmiolatka. Kiedy jednak zaczyna śpiewać piosenkę „Home”, da się odczuć, że scena to jej żywioł. W małym dziecku kryje się głos jak dzwon! Ewidentnie Beyoncé urodziła się po to, by być wokalistką i performerką. Od dziecka miała dobre vibrato. Na filmie słychać, jak żywiołowo i z zachwytem reaguje publiczność.

Za każdym razem, kiedy wypowiadam jej imię, pojawia się aplauz

- powiedziała po występie małej Bee prowadząca show.

Ile zarabia Beyonce?

Rozpoznawalność Beyonce Giselle Knowles zdobyła w latach 90. Z zespołem Destiny's Child. W 2001 roku postawiła na karierę solową, a w dwa lata później wydała pierwszy album. Z miejsca stała się scenicznym objawieniem.

Od tamtego czasu sprzedała 200 mln płyt, zarobiła 440 mln dol., zgarnęła 32 statuetki Grammy, a sześć krążków okupowało pierwsze miejscana listach najlepiej sprzedanych albumów na świecie. Związana jest z raperem Jayem-Z, z którym ma trójkę dzieci - córkę Blu Ivy oraz bliźniaki Rumi i Sira.

Beyoncé nie utrzymałaby w rękach wszystkich zdobytych Grammy. Ma już 32 statuetki
Beyonce może pochwalić się ogromnym sukcesem! Amerykańska piosenkarka odebrała cztery kolejne "złote gramofony". Tym samym stała się najczęściej nagradzaną osobą w historii nagród...

Oceń ten artykuł 0 1