Siostra Deynn w emocjonalnym wpisie o relacjach z siostrą i Majewskim: "bałam się otworzyć, bo nie wiedziałam po co przyjechali, dlaczego walą w drzwi"

Duet Deynn i Majewski zyskał sporą popularność jako fitpara. Razem prowadzili kanał na YouTube oraz bloga, na którym przedstawiali fanom swoją aktywną codzienność. Wielu fanów traktuje ich jako autorytet w temacie dbania o sylwetkę, zdrowego odżywiania czy sposobu życia. Wspólnie wydali książkę "Trening życia", która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i chwilę po premierze była jedną z najlepiej sprzedawanych pozycji w Empiku. Pojawili się również w show Kuby Wojewódzkiego.

Niestety, okazuje się że życie rodzinne Deynn, czyli Martiy Sürmy nie wygląda tak cudownie, jak zdjęcia publikowane na portalach społecznościowych. Okazuje się, że jej relacje z siostrami są mocno napięte, a jej związek z Majewskim jest ważniejszy niż dobro młodszej Klaudii i Natalii.

Znanym faktem jest już to, że Deynn dzielnie walczy z hejtem w sieci i zgrabnie pozbywa się negatywnych komentarzy pod swoimi publikacjami, które i tak czujni internauci wyłapują i zamieszczają na koncie instagramowym Usunięta_prawda. Niestety, teraz może być trudniej, bo jej siostra Klaudia postanowiła dość obszernie opisać ich relacje. Tym razem nie tak łatwo będzie pozbyć się tego z Internetu, a ocieplenie wizerunku po rodzinnym wyznaniu może okazać się bardzo trudną sprawą. Po tym ataku, Deynn na razie bardzo krótko odniosła się do zarzutów siostry. 

 

A post shared by Sürma Klaudia (@0morya) on

Głównym problemem okazało się wspólne życie sióstr w Warszawie. Ich wyobrażenia rozminęły się z realiami, więc Klaudia postanowiła wyciągnąć na światło dzienne rzeczywistość kontaktów ze sławną siostrą. Zaznacza też, że jej jednorazowy wpis na blogu "nie ma na celu obrażenia Marity i Daniela. Chcę Wam po prostu pokazać, że to wszystko było przez nią robione pod publikę".

Obszerny i bardzo emocjonalny tekst na temat relacji między siostrami znajdziecie klikając TUTAJ.

Oceń ten artykuł 34 7

Ogólna ocena Siostra Deynn w emocjonalnym wpisie o relacjach z siostrą i Majewskim: "bałam się otworzyć, bo nie wiedziałam po co przyjechali, dlaczego walą w drzwi" to: 82% / 100%, uzyskana z: 41 głosów.