Skandal w restauracji. W sałatce dla Sylwii Bomby znalazł się robak. Celebrytka wszystko pokazała [FOTO]

To miał być piękny weekend bez negatywnych doświadczeń. Sylwia Bomba zabrała córkę na wycieczkę. Między zaplanowanymi atrakcjami poszły razem na obiad do jednej z restauracji. Tam celebrytka dostała w swoim zamówieniu niemiły prezent. W sałatce znajdował się owad, a za całą sytuację menadżer lokalu nie chciał wziąć odpowiedzialności.

Sylwia Bomba miała robaka w sałatce

Długi weekend zachęcił do wycieczek wszystkich, szczególnie tych, którzy zdążyli zapewnić sobie poniedziałkowy urlop. Sylwia Bomba relacjonowała na Instagramie podróż z córką. Dla małej była to przygoda, mogła chociażby przejechać się pociągiem czy gokartem. Nie wszystko poszło jednak po myśli celebrytki. Prawdziwy skandal miał miejsce w restauracji, do której udały się na obiad. Kiedy gwiazda "Googlebox" zaczęła jeść zamówione danie, dokonała przerażającego odkrycia. W sałatce znalazł się owad, który – jej zdaniem – ewidentnie musiał być tam już wcześniej. Kobieta zgłosiła incydent menadżerowi, jednak ten przekonywał ją, że robak wpadł do jedzenia już po przyniesieniu talerza do stołu:

Przyjechaliśmy do Iławy na obiadek, do takiej pięknej restauracji... i dostałam robaczka. I pan menadżer twierdzi, że ten robaczek przyleciał do mnie. Taki cały w sosie.

Sylwia Bomba krytykuje: "Nie polecamy"

Celebrytka pokazała na nagraniu, że owad na jej talerzu był cały obtoczony w sosie. Jej zdaniem niewątpliwie musiał więc dostać się tam wcześniej. Menadżer lokalu zrzucił jednak całą winę na Sylwię przekonując, że jej wersja wydarzeń jest niemożliwa. Oburzona gwiazda o wszystkim opowiedziała na Instagramie, odradzając swoim obserwującym odwiedziny restauracji w Iławie. Ku jej zaskoczeniu obsługa na paragonie policzyła "sałatkę z robakiem":

Zobaczcie, do tego wszystkiego policzyli sałatkę. Tak fajnie. Także nie polecamy.

Sylwia Bomba dokładnie opisała zachowanie menadżera:

Jak się skończyło? Słuchajcie, no bardzo ciekawie. Zapłaciłam za sałatkę z robakiem, a pan menadżer nie powiedział "przepraszam", tylko cały czas uparcie twierdził, że to moja wina, bo jedząc, nie zauważyłam jak robak wpadł do sałatki, wykąpał się w sosie i zakopał się pod sałatą.

Na koniec celebrytka zaznaczyła, że lokal zasługuje na złą opinię:

Nigdy tego nie robię, bo nie robię nigdy złego PR (nie psuję wizerunku – przyp. red), ale pan naprawdę bardzo na to zasłużył.

Skandal w restauracji. W sałatce dla Sylwii Bomby znalazł się robak. Celebrytka wszystko pokazała [FOTO]

Film Sylwii Bomby podzielił internautów. Co nie spodobało się widzom? [WIDEO]
Sylwia Bomba może pochwalić się sporym gronem fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, regularnie udziela się na Instagramie. Ostatnio w jej galerii pojawił się film, który podzielił internautów. Dlaczego?

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Skandal w restauracji. W sałatce dla Sylwii Bomby znalazł się robak. Celebrytka wszystko pokazała [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.