Skrzynecka nie wyobraża sobie kolejnej edycji "TTBZ" bez tej osoby. O kim mowa?

Katarzyna Skrzynecka zabrała głos na temat zbliżającej się dwudziestej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Była jurorka show uważa, że powinna pojawić się w niej przede wszystkim jedna osoba. O kogo jej chodzi?

Specjalna edycja "Twoja twarz brzmi znajomo"

Niedawno zakończył się dziewiętnasty sezon programu "Twoja twarz brzmi znajomo", który wygrał Kuba Szmajkowski. Przy okazji ogłoszono również, że program powróci z dwudziestą edycją. Kolejna odsłona muzycznego show ma jednak znacząco różnić się od poprzednich, ponieważ rywalizować ze sobą będą wykonawcy najlepszych występów w historii formatu. Emisja dwudziestego sezonu "TTBZ" zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku.

Katarzyna Skrzynecka o kolejnej edycji "TTBZ"

Prawie rok temu Polsat podjął sensacyjne decyzje dotyczące ekipy "Twoja twarz brzmi znajomo". Stacja podziękowała wówczas za współpracę dwojgu dotychczasowych jurorów: Katarzynie Skrzyneckiej i Michałowi Wiśniewskiemu. Nagłe odsunięcie jurorki od programu wstrząsnęło Piotrem Gąsowskim, z którym prywatnie się przyjaźni. Gospodarz show w geście solidarność zdecydował się rzucić papierami.

Fani zastanawiają się, czy w specjalnym sezonie programu zobaczymy Katarzynę Skrzynecką. Aktorka najpierw wygrała pierwszą edycję formatu, a później przez szesnaście edycji oceniała występy uczestników. Choć celebrytka dotychczas nie wypowiedziała się na ten temat, to postanowiła wskazać na Instagramie, kto według niej obowiązkowo powinien pojawić się w "Twoja twarz brzmi znajomo: The Best of the Best".

Szanowne "Jubileo TTBZ" zasługuje w pełni na świętowanie najpiękniejszej muzyki wraz z Widzami, którzy tak ten program doceniają i ukochali. Ktokolwiek miałby w nim wystąpić, nie wyobrażam sobie "Twoja twarz brzmi znajomo: The Best of the Best" bez kochanej, energetycznej obecności Piotrka "Gąsą" Gąsowskiego, który był sercem i cudownym humorem tego show przez 18 edycji, 9 lat

– napisała na Instagramie.

Polsat dotychczas nie ogłosił, kto pojawi się w specjalnym sezonie "TTBZ". Nie wiadomo też, czy producenci w ogóle zaproponowali, by pracowali przy niej Skrzynecka i Gąsowski.

Oceń ten artykuł 0 0