Sławomir jako Freddie Mercury w świątecznym przeboju Queen. Fenomenalny występ w "Twoja twarz brzmi znajomo" [WIDEO]

Sławomir po raz kolejny zachwycił jako Freddie Mercury. Polski wokalista w odcinku specjalnym programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wcielił się w legendarnego wokalistę grupy Queen i zachwycił swoim wykonaniem utworu "Thank God It's Christmas".

Sławomir jako wokalista Queen w „Twoja twarz brzmi znajomo”

W niedawno wyemitowanym wydaniu specjalnym programu „Twoja twarz brzmi znajomo” wybrzmiały największe świąteczne przeboje. Jedną z gwiazd wyjątkowego odcinka był Sławomir Zapała, którego telewidzowie pamiętają z siódmej edycji wspomnianego show. Polski wokalista wcielił się w postać Freddiego Mercury’ego i wykonał utwór „Thank God It’s Christmas” z repertuaru grupy Queen. Jego metamorfoza robi ogromne wrażenie.

To nie pierwszy raz, gdy Sławomir zachwycił jako Freddie Mercury. Autor hitu „Miłość w Zakopanem” w legendarnego wokalistę wcielał się już w finale siódmej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wykonał wówczas utwór „We Are the Champions” i ostatecznie zajął trzecie miejsce.

Świąteczne przeboje w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

W tegorocznym odcinku specjalnym „Twoja twarz brzmi znajomo” nie brakowało innych doskonałych występów, które wprawiły publiczność w świąteczny nastrój. Program wygrała Agnieszka Hekiert, która zadebiutowała jako uczestniczka muzycznego show. Trenerka wokalna w swoim pierwszym występie wcieliła się w Roda Stewarta.

Oceń ten artykuł 0 1