Sławomir zawalczy w MMA? "Będzie bijatyka" [WIDEO]

Sławomir – Gwiazda Rock Polo najbardziej znany jest jako wokalista, który wraz z żoną tworzy lubiane przez Polaków hity. Zawodowy aktor ma jednak więcej wcieleń. O kolejnym co nieco opowiedziała „Kajra”, a Sławomir pokazał się w bokserskim stroju.  

Sławomir w nieoczekiwanej roli. „Kajra” się wygadała

Sławomir Zapała i jego żona Magdalena „Kajra” Kajrowicz od dziewięciu lat tworzą piosenki w wykreowanym przez siebie nurcie Rock Polo. Ich wpadające w ucho, dowcipne utwory znalazły wielu fanów w Polsce. Sławomir – Gwiazda Rock Polo zaczął pojawiać się nie tylko na muzycznych imprezach, ale i w licznych telewizyjnych show. Wiele wskazuje na to, że fani będą mogli zobaczyć go w nowej roli. To może być zaskakująca odsłona krakowskiego artysty.  Do tej muzyk raczej nie był znany ze swoich sportowych wyczynów. Czyżby teraz postanowił to zmienić i dołączyć do Fame MMA?

Insta Stories Magdy "Kajry" Kajrowicz / fot. Instagram @superkajra

Fame MMA to polska federacja, która zajmuje się organizacją walk, rozgrywanych głównie na zasadach MMA (dyscypliny sportowej, w której zawodnicy uprawiający różne sztuki walki toczą pojedynek, używając praktycznie dowolnych technik). W przypadku Fame MMA w oktagonie ścierają się celebryci, youtuberzy, muzycy, influencerzy i inne osoby z show-biznesu. Czy wkrótce fani będą mogli zobaczyć walczącego na arenie Sławomira?

Sławomir zawalczy w MMA? "Będzie bijatyka" [WIDEO]

Insta Stories Magdy "Kajry" Kajrowicz / fot. Instagram @superkajra

Sławomir zawalczy w Fame MMA?

Słówko o nowej roli piosenkarza wymsknęło się „Kajrze”. Żona Sławomira opublikowała instagramową relację, w której wyjawiła, że już wkrótce ją i jej męża widzowie będą mogli podziwiać w nowym zadaniu. Okazało się, że obydwoje wystąpili w produkcji „Tylko nie piątek”. W serialu, który emitowany będzie od października na antenie TVP ABC, 40-latek stoczy zaciekły pojedynek.

Będzie bijatyka

– zapowiedział Sławomir w nagraniu opublikowanym w czwartek w relacji "Kajry".

Mężczyzna pojawił się przed kamerą w bokserskim stroju, z odpowiednimi rękawicami i charakterystycznym „szlafroku”. Magdalena Kajrowicz zamieściła też post, w którym zasugerowała, że być może pięściarskie umiejętności jej męża wykroczą poza serialowe potrzeby.


Czy Sławomir jest gotowy na Fame MMA? Przekonamy się niebawem …

- wyjawiła "Kajra".

Elżbieta Zapendowska ostro o Kwiecie Jabłoni: "Dość mocno lansowany"
Kwiat Jabłoni wygrał tegoroczny konkurs o Bursztynowego Słowika, który odbył się w ramach Top of the Top Sopot Festival 2023. Internauci obsypali Kasię i Jacka Sienkiewiczów gratulacjami, jednak nie wszyscy byli zachwyceni ich dokonaniem....

Oceń ten artykuł 0 0