"Ślub od pierwszego wejrzenia". Martyna mierzy się z krytyką. Teraz przerwała milczenie: "Moja cierpliwość się skończyła"

Martyna Końca z programu: "Ślub od pierwszego wejrzenia" kilka dni temu urodziła syna. Uczestniczka show podzieliła się swoim szczęściem w sieci, ale - jak się okazało – obok gratulacji pojawiła się też krytyka. Teraz młoda mama postanowiła odpowiedzieć na nieprzychylne wiadomości.

„Ślub od pierwszego wejrzenia 3”. Martyna Końca urodziła

Martyna Końca została mamą! Uczestniczka 3. edycji programu: „Ślub od pierwszego wejrzenia” radosną nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych, gdzie w miniony czwartek opublikowała niezwykle osobisty wpis.

10 dni po terminie i oto w końcu jest - nasz CUD. Najpiękniejszy syn, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Chłopak na 10/10. Powiem tak - nasza droga, żeby się w końcu zobaczyć nie była prosta, ale zdecydowanie warta

– wyznała w opisie do fotografii przedstawiającej noworodka.

Od kilku dni Martyna zbiera gratulacje w sieci, ale – jak się okazało – w jej stronę napłynęły także nieprzyjemne komentarze. Młoda mama udostępniła na instagramowej relacji wiadomość, jaką otrzymała od osoby śledzącej jej internetowy profil. Nadawca poruszył m.in. kwestię zasłonienia twarzy malucha. Na wspomnianej fotografii chłopiec nie jest bowiem pokazany „w pełnej krasie”:

Następna wielką gwiazdę zgrywa i twarzy dziecka nie pokazuje.

Na kolejnej relacji Martyna wyróżniła zupełnie inny komentarz, także nawiązujący do fotografii opublikowanej przez bohaterkę „Ślubu…”:

Mądre mamy nie pokazują dzidziusia.

Na koniec Końca zabrała głos, odnosząc się do negatywnych wiadomości:

I jak Wam tu dogodzić? Kochani, ja się nie przejmuję, zawsze robiłam to, co uważałam za słuszne. Po prostu moja cierpliwość się skończyła i będę udostępniać takie hejterskie komentarze smutnych ludzi, którzy chcą się dowartościować.


Fot. Instastory @lankija_

Martyna w programie: „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Martyna zgłosiła się do trzeciej odsłony dość kontrowersyjnego projektu: uczestnicy zawierają bowiem śluby bez wcześniejszego zapoznania się z partnerem lub partnerką! Pary tworzy specjalna grupa ekspertów, a następnie małżonkowie poznają się wzajemnie – wszystko pod czujnym okiem kamer. Martynę połączono z Przemkiem, jednak czas pokazał, że nie był to „strzał w dziesiątkę”. Ich małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Martyna znalazła miłość poza TV: w czerwcu na Instagramie poinformowała o zaręczynach!

Nieco wcześniej podzieliła się z internautami radosną wiadomością o ciąży, pisząc:

Na tę rolę czekałam całe życie. Jestem taka szczęśliwa! Teraz mogę się z Wami podzielić tą wiadomością, to takie ekscytujące. Będę Mamą.

Teraz syn Marty jest już na świecie, a my raz jeszcze gratulujemy!

Karol ze "ŚOPW" pokazał stare zdjęcie. Laura nie miała dla niego litości! "Życie jest brutalne" [FOTO]
Karol Maciesz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócił pamięcią do przeszłości. Na swoim Instagramie pokazał fanom, jak wyglądał 10 lat temu. Zobaczcie, jak zareagowała na to zdjęcie jego...

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Martyna mierzy się z krytyką. Teraz przerwała milczenie: „Moja cierpliwość się skończyła”

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze