Śmierć Zuzy w nowym odcinku serialu "Przyjaciółki". Tak główna bohaterka pożegna się z życiem [SPOILER]

Nowy odcinek serialu: "Przyjaciółki" z pewnością sprawi, że przed telewizorami popłyną łzy. Widzowie zobaczą bowiem śmierć jednej z głównych bohaterek. Jak umrze Zuza (Anita Sokołowska)? Uwaga: poniżej spoilery!

„Przyjaciółki”, odcinek 256. Jak umrze Zuza? Dlaczego Anita Sokołowska odchodzi z serialu?

Nowy odcinek serialu: „Przyjaciółki” bez wątpienia przejdzie do historii produkcji. W 256. epizodzie, który zostanie wyemitowany w czwartek 14 września o godz. 21:10 w telewizji Polsat, widzowie zobaczą śmierć Zuzy (Anita Sokołowska). Markiewicz odejdzie, mając przy sobie oddane przyjaciółki: Ingę (Małgorzata Socha), Ankę (Magdalena Stużyńska) oraz Patrycję (Joanna Liszowska).

Śmierć Zuzy to pokłosie zmian, jakie zaszły w życiu prywatnym aktorki wcielającej się w tę postać. Anita Sokołowska, żegnając się z widzami, przyznała, że chce postawić na nowe wyzwania zawodowe.

Przychodzi taki moment w życiu, kiedy serce i głowa mówią Ci, że potrzebują zmiany. Jestem głęboko przekonana, że dalej będziecie śledzić losy moich Przyjaciółek, bez energii mojej Zuzy (…) – pisała w specjalnym poście.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

Zuzanna była jedną z głównych bohaterek serialu, pojawiając się w nim od pierwszego odcinka. Teraz – po ponad dziesięciu latach – odbiorcy zobaczą jej śmierć na ekranie. Jak umrze? Tuż przed emisją premierowego odcinka w TV do mediów społecznościowych zaczęły trafiać spoilery.

Kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek serialu „Przyjaciółki”?

256. odcinek serialu: „Przyjaciółki” będzie bardzo smutny. Odsłona ta jest już dostępna online – przedpremierowo można ją obejrzeć, korzystając z platformy polsatboxgo.pl. Stąd też w Internecie pojawiły się „przecieki” o ostatnich chwilach Markiewicz. Wiadomo, że Inga, Patrycja i Anka rzucą wszystko i pojadą do Berlina, by spotkać się z umierającą kobietą. Markiewicz – pogodzona z losem – będzie miała do nich osobistą prośbę:

Macie być szczęśliwe. Macie tańczyć. Bawić się, podróżować, kochać za mnie. Obiecujecie? Wiecie, nie boję się. I nie żałuję niczego. Fajnie było, nie? Kurde, tylu rzeczy wam nie powiedziałam.

Następnie Zuza zacznie wspominać chwile spędzone wspólnie z bliskimi i zamknie oczy.

Uwaga – poniżej spoiler!

Będziecie tęsknić za Zuzą?

Tak Sokołowska żegnała się z "Przyjaciółkami". Aktorki zalały się łzami [WIDEO]
To już pewne - Anita Sokołowska odchodzi z serialu: "Przyjaciółki. Już wkrótce widzowie zobaczą ostatnie odcinki z jej udziałem. Aktorka zamieściła na Instagramie wzruszający post, w którym nie zabrakło podziękowań. Z kolei Paweł Deląg...

Oceń ten artykuł 0 3