Sokołowska opublikowała najnowsze zdjęcie syna. Ivo ma już prawie 2 lata

Choć Sokołowska niezbyt często eksponuje swoje życie rodzinne w mediach społecznościowych, tym razem zdecydowała się na małe odstępstwo od tej reguły. Reżyserka pokazów mody opublikowała fotografię małego Ivo.

fot. East News
fot. East News

Kasia Sokołowska o macierzyństwie

Katarzyna Sokołowska znana szerokiej publiczności jako jurorka w programie "Top Model" i reżyserka pokazów mody od dwóch lat odkrywa siebie w zupełnie nowej roli - matki. Decyzja o macierzyństwie przyszła w jej życiu w dojrzałym wieku, a droga do spełnienia tego marzenia nie była łatwa. W podcaście "Ładne Bebe - Mamy tak samo", Sokołowska jakiś czas temu podzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z ciążą, in vitro i rodzicielstwem.

Kasia Sokołowska o ciąży

W trakcie swojej rozmowy w podcaście 51-latka wróciła wspomnieniami do okresu ciąży, który, jak sama mówi, był dla niej czasem łaskawym.


Czułam się bardzo dobrze, na tyle, że do porodu pojechałam prosto z planu Top Model -wyznała.

Ivo Lew niedługo skończy 2 lata

Choć początkowo Katarzyna Sokołowska była ostrożna, jeśli chodzi o dzielenie się zdjęciami syna, obecnie na jej profilu na Instagramie coraz częściej pojawiają się fotografie małego Ivo. Ostatnio dumna mama podzieliła się uroczym kadrem, pokazującym, jak szybko rośnie jej dziecko.


Ivo Lew 21 miesięcy. Nie mogę uwierzyć, że czas płynie tak szybko – napisała Sokołowska.

Z planu "Top Model" prosto na porodówkę - Katarzyna Sokołowska wraca wspomnieniami do narodzin syna
Katarzyna Sokołowska gościła ostatnio w podcaście, w którym opowiedziała o swoim macierzyństwie. Reżyserka pokazów mody pracowała do ostatniego dnia ciąży - na porodówkę pojechała prosto z planu "Top Model".

Oceń ten artykuł 0 0