Spięcie Kate Middleton z Meghan Markle. Nowe informacje w sprawie słynnego konfliktu!

Kilka lat temu odbyło się wesele księcia Harry'ego i Meghan Markle. To właśnie wtedy Meghan pokłóciła się z Kate Middleton, a od tamtego czasu media plotkują o kilku wersjach tej sprzeczki. Teraz na jaw wyszły nowe fakty!

Harry i Meghan – kim są w rodzinie królewskiej?

Harry to książę Zjednoczonego Królestwa z dynastii Windsorów. Jest synem księcia Karola i księżnej Diany, która zginęła w wypadku samochodowym w 1997 roku. Jest także wnukiem królowej Elżbiety II, a od 2018 roku jest księciem Sussexu. W tym samym roku ożenił się z amerykańską aktorką Meghan Markle. Meghan stała się w ten sposób księżną Sussexu. Na co dzień para mieszka w USA ze swoimi dziećmi: 3-letnim Archim i roczną Lilibet.

Meghan i Kate – konflikt

Wesele Harry'ego i Meghan odbyło się 4 lata temu. Wówczas miała również miejsce sprzeczka między Meghan i Kate. Jak zdradziła Markle w wywiadzie z Oprah Winfrey, Kate w przykry sposób odniosła się do niej, co spowodowało emocjonalną reakcję i panna młoda rozpłakała się. Był to sensacyjny wywiad, ponieważ wcześniej plotki sugerowały, że było zupełnie odwrotnie – to Meghan miała doprowadzić do płaczu Kate. Zgodnie z wersją Meghan, kłótnia dotyczyła sukienek dziewczynek, które miały sypać kwiaty:

Kilka dni przed ślubem czymś się zdenerwowała. Tak, powodem były sukienki dziewczynek sypiących kwiatki. Doprowadziło mnie to do płaczu, naprawdę zraniło moje uczucia. (…) Ciężko było jednak pozbierać się po byciu obwinianym za coś, czego nie tylko nie zrobiłam, ale tak naprawdę przydarzyło się mnie.

Nowe fakty

Sprawa powróciła na nowo w momencie, gdy wspomniał o niej w swojej książce pisarz Tom Bower. Według niego kobiety pokłóciły się faktycznie o wygląd dziewczynek, jednak to Meghan miała doprowadzić Kate do płaczu poprzez niekorzystne porównanie córki księżnej, czyli Charlotte do Ivy – córki swojej przyjaciółki, Jessici Mulroney. Autor publikacji deklaruje, że taką wersję potwierdziło... 80 osób, wśród których część pracowała przy organizacji tego wesela!

Na świat przyszło trzecie dziecko siostry księżnej Kate. Pippa Middleton urodziła!
Wspaniałe wieści dotarły do nas z Wielkiej Brytanii. Młodsza siostra księżnej Kate właśnie urodziła. Znamy płeć dziecka Pippy Middleton!

Meghan Markle oskarżona o kłamstwa. Będzie mieć proces przeciwko własnej siostrze!
Meghan Markle często wywołuje skandale. Na pieńku miała już z brytyjską rodziną królewską. Teraz okazuje się, że kłóci się również z własną siostrą....

 

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze