hity na MAXXa
hity na MAXXa

Spodziewaliście się tego? Nicola z "Rolnik..." na temat relacji z Mikołajem

Nicola, znana z programu "Rolnik szuka żony", niedawno zorganizowała sesję Q&A na swoim profilu na Instagramie, gdzie odpowiedziała na różne pytania. Odniosła się w nich między innymi do spekulacji dotyczących jej rzekomego związku z Mikołajem, innym uczestnikiem show.

fot. Instagram/nicolagaw
fot. Instagram/nicolagaw

Nicola była kandydatką Darka w ostatniej edycji "Rolnik szuka żony"

W 10. sezonie programu "Rolnik szuka żony" Dariusz zaprosił do swojego gospodarstwa trzy uczestniczki: Nicolę, Natalię oraz Marię. Maria jako pierwsza opuściła program, wyjaśniając, że nie widzi przyszłości w relacji z Darkiem i nie chce marnować czasu na budowanie związku, który jej zdaniem nie ma przyszłości. Rolnik przez cały czas miał dylemat, nie mogąc zdecydować się między Natalią a Nicolą. Po randkach z obiema paniami ostatecznie poczuł większe porozumienie z Nicolą i zdecydował się na rozwijanie relacji właśnie z nią. Niestety, ich związek ostatecznie nie przetrwał próby czasu.

Mikołaj stawał w konkury o serce Ani Derbiszewskiej

Anna z 10. edycji "Rolnika" zaprosiła na swoje gospodarstwo: Mikołaja, Dominika i Jakuba. Finalnie 36-latka postanowiła budować dalej relację z Jakubem. Chociaż w  momencie podejmowania decyzji rolniczka wydawała się nie być do końca przekonana do mężczyzny, już w kolejnym odcinku programu widzowie mogli zobaczyć, jak zakochani wyznają sobie miłość.

Nicola i Mikołaj z Rolnika razem? 22-latka zabrała głos

Nicola niedawno zorganizowała sesję Q&A na swoim profilu na Instagramie, gdzie odpowiedziała na różne pytania. Odniosła się w nich między innymi do spekulacji dotyczących jej rzekomego związku z Mikołajem, kandydatem Anny Derbiszewskiej. 22-latka opublikowała zdjęcie, na którym tańczy ze wspomnianym uczestnikiem i odpowiedziała, czy się z nim spotyka:


Odpowiem w końcu, bo zawsze dostaję od Was to pytanie. Tylko się przyjaźnimy. Mój męski bff z programu. Fajny gość!

fot. Instagram/nicolagaw

"Rolnik szuka żony": Nicola odpowiedziała na pytanie internauty, czy ma żal do Darka
Nicola, która brała udział w ostatniej edycji "Rolnik szuka żony", zorganizowała ostatnio na swoim Instagramie sesję Q&A. Jeden z internautów zapytał, czy 22-latka ma żal do Darka o to, jak zachowywał się względem niej w programie.

Oceń ten artykuł 1 9

Ogólna ocena Spodziewaliście się tego? Nicola z "Rolnik..." na temat relacji z Mikołajem to: 10% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.