"Squid Game" w prawdziwym życiu? Netflix naprawdę to zrobił! [WIDEO]

Netflix wyprodukował program rozrywkowy oparty na fabule serialu "Squid Game". Premiera dziesięcioodcinkowego show ma nastąpić w drugiej połowie listopada. Uczestnicy formatu będą walczyć o 4,56 mln dolarów.

"Squid Game" powróci z drugim sezonem

"Squid Game" to serial Netflixa, który opowiada o 456 osobach mających niemożliwe do spłacenia długi. Jedynym ratunkiem dla nich okazuje się udział w konkurencjach, które przypominają niewinne gry dla dzieci. Błyskawicznie okazuje się jednak, że jeden popełniony błąd niesie za sobą poważne konsekwencje. Zwycięzca krwawego turnieju zgarnia główną nagrodę w wysokości 45,6 miliarda wonów koreańskich, czyli blisko 150 milionów złotych.

Pierwszy sezon serialu miał premierę dwa lata temu i błyskawicznie stał się globalnym hitem. Mimo ogromnego zainteresowania widzów, na decyzję Netflixa dotyczącą kontynuacji trzeba było poczekać kilka miesięcy. Wiadomo, że trwają już prace nad nowymi odcinkami serii, jednak platforma streamingowa dotychczas nie ujawniła, kiedy zostaną wypuszczone.

"Squid Game: Wyzwanie" na Netflixie

Netflix, widząc nieustanną popularność "Squid Game", postanowił wyprodukować reality show oparte na fabule serialu. Jego uczestnicy będą musieli zmierzyć się z konkurencjami, przez które przechodzili bohaterowie serii. Stawka jest wysoka, bo nagrodą główną jest 4,56 miliona dolarów.

"Squid Game: Wyzwanie" będzie składać się z dziesięciu epizodów. Serwis streamingowy zaplanował premierę programu na 22 listopada. Wiele wskazuje na to, że format trafi też wtedy do polskiej biblioteki Netflixa.

Oceń ten artykuł 0 0