Steve Angello na Sunrise Festival!

Każdy z was zapewne zna nieistniejący już zespół Swedish House Mafia. Jeden z jego artystów- Steve Angello - wystąpi już 22 lipca w Kołobrzegu!

Każdy z was zapewne zna nieistniejący już zespół Swedish House Mafia. Jeden z jego artystów- Steve Angello - wystąpi już 22 lipca w Kołobrzegu!

Dzieciństwo artysty nie należało do najszczęśliwszych. Będąc nastolatkiem był świadkiem śmierci ojca, którego postrzelił ateński policjant podczas gangsterskiej strzelaniny. Z tego powodu jego matka postanowiła przenieść się wraz z nim i rodzeństwem do jej rodzinnego kraju – Szwecji. Resztę swojego nastoletniego życia Steve spędził w Sztokholmie. To właśnie tam zainteresował się tworzeniem muzyki na syntezatorach i komputerze.  Pod koniec lat 90. poznał Sebastiana Ingrosso Erica Prydza i Axela Hedforsa, z którymi współpraca w późniejszym czasie bardzo się zacieśniła.

Na początku XXI wieku Angello zachwycał znakomitymi remiksami, które królowały na parkietach całej Europy, również w niektórych polskich klubach. Kto nie pamięta jego wersje takich tracków jak: „Shake It”, „So Many Times”, „Geht's Noch?” „Raining Again” , „Sweet Dreams” czy  „Say Hello”?

Steve Angello wraz z Axwellem i Sebastianem Ingrosso  współtworzył zespół Swedish House Mafia. Ich drogi, ku rozpaczy najwierniejszych fanów, rozeszły się w 2013 roku. Obecnie producenci nadal współpracują ze sobą jednocześnie skupiając się na solowej twórczości. W 2015 roku Angello wydał album „Wild Youth", który bardzo dobrze został przyjęty przez jego fanów. W rytm najnowszych hitów, jak i starych przebojów, z cała pewnością, będziemy się bawić na Sunrise Festival w Kołobrzegu. Już teraz przypomnijcie sobie jego najpopularniejsze tracki!

Brasil! Thank you for all the love and support! I've had an incredible time here! I'll see you soon! - Much Love

A photo posted by Steve Angello (@steveangello) on

Fun night in Miami! Thanks for coming out on a Tuesday! Next stop #NYE in Cancun!

A photo posted by Steve Angello (@steveangello) on

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Steve Angello na Sunrise Festival! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.