Steve Aoki ft. Linkin Park: Darker Than Blood. Zobacz najnowszy teledysk gwiazdy Sunrise Festival 2015!

Oto efekt współpracy DJ-a i kapeli rockowej! Piosenka „Darker Than Blood”, roboczo zatytułowana „Horizons”, to wspólne dzieło amerykańskiego DJ-a i producenta Steve’a Aoki oraz rockowej grupy Linkin Park. Premiera wersji audio miała w kwietniu 2015 roku, a 25 czerwca zostało opublikowane video do tego nagrania.

Utwór „Darker Than Blood” pochodzi z trzeciego albumu Steve’a, zatytułowanego „Neon Future II”. Co ciekawe praca nad utworem trwa od 2012 roku. W tym czasie Mike Shinoda z Linkin Park przepisał pierwotny tekst piosenki (autorstwa Steve’a) tak, aby był on bardziej mroczny, bo jak sam stwierdził – oryginalne słowa były „too happy”. Warto dodać, że nie jest to pierwszy wspólny projekt tych artystów, w roku 2013 powstał utwór „A Light That Never Comes”, który znalazł się na albumie Linkin ParkRecharged”.

Prace nad teledyskiem do „Darker Than Blood” zakończyły się w kwietniu, a zdjęcia z planu publikowane były na Instagramie, zarówno przez zespół Linkin Park jaki i Steve’a Aoki.

@m_shinoda vs. @steveaoki in #MortalKombatX live now on Twitch.tv/steveaoki #AokiVsShinoda

A photo posted by LINKIN PARK (@linkinpark) on

Steve Aoki i Linkin Park jeszcze w te wakacje zagrają w Polsce! Steve Aoki wystąpi na Sunrise Festival w Kołobrzegu już 25 lipca! A Linki Park 25 sierpnia zagrają koncert na Stadionie Miejskim w Rybniku. Będzie się działo!

Oceń ten artykuł 8 0

Ogólna ocena Steve Aoki ft. Linkin Park: Darker Than Blood. Zobacz najnowszy teledysk gwiazdy Sunrise Festival 2015! to: 100% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.