"Stranger Things". Twórcy muszą zmienić jeden z odcinków. Wszystko przez sporą wpadkę

W czwartym sezonie "Stranger Things" doszło do ogromnej wpadki fabularnej. Producenci serialu już o niej wiedzą i zabrali głos w sprawie. Nie obędzie się bez poprawienia jednego z odcinków.

"Stranger Things 4". Ogromna wpadka fabularna

Uważni widzowie dopatrzyli się sporej wpadki fabularnej w pierwszej części czwartego sezonu "Stranger Things". Okazuje się, że w jednym z epizodów akcja rozgrywa się w dniu 22 marca. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby w poprzednich odcinkach nie podano informacji, że na ten dzień przypadają urodziny Willa. Wszystko wskazywało więc na to, że bohaterowie produkcji po prostu zapomnieli o jego święcie.

"Stranger Things 4". Niefortunna wpadka zostanie poprawiona

Fani serialu natychmiast zarzucili producentom nieścisłość. Bracia Dufferowie, którzy reżyserują serial, zdążyli już odnieść się do sprawy. W rozmowie z magazynem Variety przyznali się do błędu i poinformowali, że zamierzają naprawić go poprzez... poprawienie jednego ze starszych odcinków. Data urodzin Willa w tamtym epizodzie miałaby zostać poprawiona z 22 marca na 22 maja. Wszystko dlatego, że wymowa tej daty pasuje do ruchu ust Joyce, która mówiła o urodzinach swojego syna.

"Stranger Things 4". Kiedy premiera drugiej części?

Druga część czwartego sezonu "Stranger Things" pojawi się na Netflixie już w piątek, 1 lipca 2022 roku. Na widzów będą czekać dwa finałowe odcinki: pierwszy z nich potrwa około półtorej godziny, a drugi – dwie i pół godziny. Dodajmy, że bracia Dufferowie niedawno zapowiedzieli, że piąty sezon zakończy przygody nastolatków z Hawkins. Wszystkie odcinki "Stranger Things" można obejrzeć na Netflixie.

"Dom z papieru" wrócił w innym wydaniu! Nowe odcinki są już dostępne
"Dom z papieru" powrócił na Netflixa w koreańskiej wersji! Na widzów czeka już 6 odcinków popularnego serialu w nowej aranżacji. Czego możemy spodziewać się w pierwszym sezonie?

Oceń ten artykuł 0 0