"Stranger Things". Utwory sprzed wielu lat znów stają się hitami! Znasz je?

Czwarty sezon "Stranger Things" dał nowe życie kilku utworom sprzed lat! Dzięki serialowi dawne przeboje cieszą się sporym zainteresowaniem internautów. Zobacz, o jakie utwory chodzi.

"Stranger Things" daje drugie życie dawnym hitom!

"Stranger Things" jest obecnie jednym z najpopularniejszych seriali świecie i charakteryzuje się świetną oprawą muzyczną. W każdym odcinku możemy usłyszeć przeboje z czasów, w których toczy się fabuła produkcji, czyli z lat 80. Dzięki czwartemu sezonowi serialu, który niedawno miał swój finał, kilka utworów znów stało się hitami i obecnie przeżywa drugą młodość! Znacie te piosenki?

Kate Bush – "Running Up That Hill"

To singiel brytyjskiej wokalistki, który miał premierę 37 lat temu. Przebój z 1985 roku towarzyszył Max przez wszystkie odcinki czwartego sezonu i pojawił się w jednej z najmocniejszych scen serialu. Po premierze "Stranger Things 4" piosenkę odtwarzano w polskim Spotify o 1300% częściej niż zwykle. Na dodatek "Running Up That Hill" wciąż króluje na liście najpopularniejszych utworów na iTunes. Utwór zajmuje również pierwsze miejsce w rankingu Spotify.

Metallica – "Master of Puppets"

Przebój Metalliki z 1985 roku znów stał się hitem dzięki "Stranger Things". Piosenkę wykorzystano w finałowym odcinku czwartego sezonu produkcji. Metalowa kompozycja została wykonana przez jednego z bohaterów w kluczowej scenie. Po premierze ostatnich epizodów "Stranger Things 4" utworu słuchano w polskim Spotify o 237% częściej niż zwykle. Obecnie singiel zajmuje 3. miejsce na iTunes, zaś w rankingu Spotify znajduje się na czternastej lokacie.

Journey – Separate Ways (Worlds Apart)

Prawie cztery dekady temu grupa Journey wydała singiel "Separate Ways (Worlds Apart)". Po wielu latach twórcy "Stranger Things" postanowili nadać mu drugie życie i osadzili go w serialu w zremiksowanej wersji. Odświeżona piosenka również zachwyciła polskich użytkowników Spotify, którzy słuchali jej prawie 3 razy częściej niż zwykle. Na ten moment przebój z 1983 roku zajmuje 26. miejsce na iTunes.

Utwór Metalliki wraca na listy przebojów! Wszystko przez popularny serial Netflixa
"Master of Puppets" to kolejny utwór, który stał się hitem dzięki "Stranger Things 4". Piosenka pojawiła się w epickiej scenie i przeżywa obecnie swoją drugą młodość. Zobaczcie...

Oceń ten artykuł 0 0