Sunrise Festival 2017: Galantis i Malaa to kolejni wykonawcy, którzy wystąpią podczas imprezy!

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Organizatorzy ujawniają nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią w Kołobrzegu dla dziesiątek tysięcy fanów muzyki elektronicznej. Na tegorocznej edycji festiwalu zadebiutują Galantis i Malaa. Jeśli jeszcze nie kupiłeś biletu, spiesz się. Ostatnie bilety jeszcze w sprzedaży!

Galantis to duet szwedzkich producentów i DJ-ów – Christiana Karlssona i Linusa Eklöwa. Przed rozpoczęściem wspólnej kariery, panowie skupiali się na indywidualnych sukcesach i produkowaniu przebojów dla największych gwiazd sceny pop. Pomysł współpracy narodził się po tym, gdy Linus zremiksował przebój "Animal" – zespołu Christiana Miike Snow, a pomiędzy muzykami narodziła się trwająca do dzisiaj przyjaźń. Pierwszy singiel Galantis "You" wydany w 2013 roku oczarował scenę EDM, a kolejne przeboje "Runaway (U&I)" oraz "No Money" są nadal bardzo często puszczane w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Galantis wystąpią na żywo w sobotę 22 lipca na Sunrise Festival 2017.

Malaa to jedna z największych zagadek światowej sceny muzyki tanecznej. Pierwszy raz o tym paryskim DJ-u usłyszeliśmy za sprawą legendy Future House – Tchamiego, który w swoich setach często sięgał po "Notorious". Głęboki bas i precyzyjne uderzenia perkusji były tak charakterystyczne dla Tchamiego, iż fani przekonani byli, że jest to jego nowy singiel. Tchami oczywiście wszystkiemu zaprzeczył, a pikanterii sprawie dodał DJ Snake, który w Internecie ochoczo wypowiadał się o zagadkowym artyście. Malaa, twórca wspomnianego "Notorious" i "Prophecy" wystąpi w Kołobrzegu już 21 lipca, pierwszego dnia Sunrise Festival 2017, na scenie w Amfiteatrze.

Bilety na piątek i sobotę wyprzedały się w mgnieniu oka. Ostatnie dostępne bilety są na trzeci dzień festiwalu, to jest niedzielę 23 lipca można zamówić na stronie organizatora: www.sunrisefestival.pl.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze