Sunrise Festival 2019 z Edytą Górniak. Piosenkarka pojawi się na scenie?

Trwa jeden z najgorętszych i najbardziej elektryzujących festiwali tego lata, czyli Sunrise Festival! Od czwartku muzyczni goście na wielu scenach zlokalizowanych w Kołobrzegu dają z siebie wszystko, aby odbiorcy mogli się dobrze bawić! Co ciekawe, wśród osób na widowni pojawiła się sama Edyta Górniak!

Sunrise Festival pełen gwiazd!

Mnóstwo wspaniałych wykonawców, aż pięć fantastycznych scen i wiele muzycznych emocji! Tak w wielkim skrócie można opisać trwający w Kołobrzegu Sunrise Festival 2019, czyli jeden z najbardziej wyczekiwanych festiwali muzycznych tego lata! Organizatorzy zrobili wszystko, aby zgromadzona publiczność bawiła się wyśmienicie, a o tym, że tak właśnie jest, świadczyć mogą liczne relacje z koncertów raz po raz pojawiające się w sieci. Do grona osób bawiących się na tegorocznej edycji tego muzycznego wydarzenia dołączyła sama Edyta Górniak! Artystka także zdradziła w sieci, że i ona dała się porwać muzycznym brzmieniom.

Będzie duet?

Na swoim instagramowym profilu Edyta Górniak zdradziła, że jest pod ogromnym wrażeniem nie tylko muzyki, ale też towarzyszących jej efektów:

„Unbelievable Beauty… Taniec świateł. #scenografia; jedna z 5 scen na @sunrisefestivalpl 2019’ #kołobrzeg”

 – czytamy w opisie pod jednym z festiwalowych zdjęć. Piosenkarka opublikowała także krótkie wideo, na którym obecny jest również DJ Gromee:

„ZEUS wita gości @sunrisefestivalpl a Kompozytor… stoi w skupieniu i myśli, co by tu jeszcze poprawić… @gromeeofficial jesteś Gigantem”

– przyznała. Czyżby ten muzyczny duet szykował jakąś muzyczną niespodziankę na zakończenie festiwalu? Według nieoficjalnych doniesień mediów tak może się stać! Jedno jest pewne – trwający do niedzieli Sunrise Festival 2019 z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczy!

Kto, kiedy i gdzie? Sprawdź "rozkład jazdy" Sunrise Festival 2019!
Takiego rozmachu na Sunrise Festival nie było jeszcze nigdy! Na pięciu potężnych scenach w jeden weekend usłyszycie blisko 100 artystów z całego świata!...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze