Sunrise Festival 2020. ANNA TUR b2b METODI HRISTOV kolejnymi gwiazdami!

Znamy kolejną gwiazdę Sunrise Festival 2020! Do line-upu dołącza wyjątkowy duet ANNA TUR i METODI HRISTOV!

ANNA TUR b2b METODI HRISTOV na Sunrise Festival 2020!

W oczekiwaniu na lipiec organizatorzy muzycznego wydarzenia ogłaszają kolejne gwiazdy Sunrise Festiwal 2020. Wiemy już, że na Podczelu zagości Carl Cox - pionier muzyki tanecznej, wirtuoz energetycznych brzmień, król techno. Teraz czas na kolejne ogłoszenie. Do line-upu dołącza wyjątkowy duet Anna Tur i Metodi Hristov!

Kolejny duet, który reprezentuje scenę techno. Niezwykle urocza i utalentowana ANNA TUR połączy siły z jedynym w swoim rodzaju METODIm HRISTOVEM! Sety reprezentantki płci pięknej to wybuchowa mieszanka - od muzyki house po melodyjne techno, które potrafi wprowadzić publiczność w stan innej świadomości! Hiszpanka potrafi hipnotyzować i zapewnić niezwykłe emocje!

Metodi Hristov to artysta kompletny z bogatym repertuarem! Uwielbia eksperymentować i łączyć różne gatunki, co gwarantuje wyjątkowe muzyczne doznania! Mimo krótkiego stażu w branży wydał już masę świetnych produkcji, które zachwyciły największe tuzy underground’u. Set duetu będzie pełen energii! Anna & Metodi wystąpią pierwszego dnia Sunrise Festival 2020, goszcząc na scenie Carl Cox Invites.


Start sprzedaży biletów już 1 marca tylko na https://sunrisefestival.pl

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Sunrise Festival 2020. ANNA TUR b2b METODI HRISTOV kolejnymi gwiazdami! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze