Sunrise Festival 2020. Andrea Oliva dołącza do line-upu!

Andrea Oliva jest kolejną gwiazdą Sunrise Festival 2020. DJ ze Szwajcarii wystąpi na scenie Carl Cox Invites. Kołyszący groove i energia prosto z Ibizy już w lipcu zagoszczą na Podczelu!

Sunrise Festival 2020

Sunrise Festival 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już w lipcu Podczele po raz kolejny zamieni się w stolicę muzyki elektronicznej, a to wszystko dzięki gwiazdom, które wystąpią na scenach festiwalu. Wiemy już, że jednym z artystów, którzy z pewnością dadzą niezapomniane show, będzie Carl Cox. Jak dowiedzieliście się już wcześniej, na scenie Carl Cox Invites wystąpią Anna Tur i Metodi Hristov. Na tej samej scenie zaprezentuje się także Andre Oliva, cieszący się uznaniem DJ ze Szwajcarii!

Andrea Oliva na Sunrise Festival 2020

Kołyszący groove i energia prosto z Ibizy – to jego główne atuty! Z ogromną przyjemnością ogłaszamy powrót na nasz festiwal. Szwajcar potrafi opowiadać historię muzyką, a jako członek kolektywu United Ants od lat koncertuje w najdalszych zakątkach świata. Jego tech-house’owy kunszt usłyszycie już pierwszego dnia Sunrise Festival 2020! Andrea zagości na scenie Carl Cox Invites.

Start sprzedaży biletów już 1 marca.

Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze